В Житомирській ОДА звільнили топ-чиновника, підозрюваного в хабарництві

Миколу Суслика звільнили з посади директора у департаменті охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації.

Відповідно до даних у декларації, яку Суслик надав 19-го березня, його останнім днем на роботі директором департаменту було 5 березня поточного року.

Відзначимо, що НАЗК відмінило обов’язковість подання декларації в день звільнення, наразі її перед звільненням можна оприлюднити впродовж 20 робочих днів.

За чотири дні роботи, а саме з 1 січня по 5 березня 2021-го року чиновник в департаменті облдержадміністрації одержав 49874 гривень заробіної плати та 10458 гривень – у обласній клінічній лікарні імені Гербачевського, де займав посаду лікаря-хірурга.

Варто зазначити, що Миколу Суслика, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди, рішенням суду від 26 січня відсторонено від займаної посади до 22 березня 2021 року. Разом із цим 17 березня Подільським райсудом столиці продовжено до 22 квітня 2021 року термін дії робочих обов`язків Миколи Суслика, а термін досудового розслідування продовжено ще на 3 місяці.

Нагадаємо, депутати закликають звільняти лікарів, які відмовляються від covid-щеплень.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській ОДА звільнили топ-чиновника, підозрюваного в хабарництві"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*