Вартість путівки у Житомирський дитячий табір “Супутник” зросте на 150 грн

Цьогоріч вартість путівки в дитячий табір “Супутник”, що розташований поблизу Житомира, складатиме 5 880 грн. Зауважимо, що минулого року ціна за дитячий відпочинок протягом 16 днів у “Супутнику” становила 5 730 грн, а у 2019 – 5 300 грн. 

Відповідний проєкт рішення виконкому «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської територіальної громади у 2021 році» оприлюднили на офіційний сторінці Житомирської міської ради 17 лютого.

Зокрема, влітку 2021 року на одну зміну відпочинку передбачено 100 місць повною вартістю 5 880 грн (для фіз. осіб). Для міського бюджету вартість такого оздоровлення становить 4 080 грн (у 2019 -3680 грн) – за одну путівку. Загалом у “Супутнику” протягом літа планують оздоровити 1125 дітей за бюджетні кошти.

 

«Затвердити порядок направлення дітей Житомирської міської територіальної громади до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» за рахунок коштів місцевого бюджету в новій редакції згідно з додатком 1, та порядок використання коштів з місцевого (обласного) бюджету на проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку у Житомирській області згідно з додатком 2.

2. Затвердити калькуляцію вартості одного ліжко/дня за послуги щодо тимчасового розміщення в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» КП «Парк» Житомирської міської ради за кошти місцевого бюджету згідно з додатком 3, за інші залучені кошти – згідно з додатком 4…», – йдеться в проєкті рішення.

Відкриття сезону оздоровлення та відпочинку у таборі “Супутник” у 2021 році відбудеться 1 червня. 

«Дозволити КП «Парк» Житомирської міської ради: 9.1 вносити зміни в калькуляції вартості одного ліжко/дня за послуги щодо тимчасового розміщення в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» за фактичними витратами в межах затвердженої вартості путівки; 9.2 реалізувати 100 путівок на відпочинок дітей у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» наступним чином:

– до 15 квітня 2021 року бажаючим мешканцям Житомирської міської територіальної громади в порядку черговості;

– нереалізовані путівки – бажаючим незалежно від місця проживання, відповідно до черговості надходження заяв від батьків та осіб, що їх замінюють.

У випадку підписання меморандуму або іншого документа, що визначає співпрацю між Житомирською міською територіальною громадою та іншими територіальними громадами, в тому числі щодо літнього відпочинку дітей, врахувати, що продаж путівок відповідно до цін КП «Парк» Житомирської міської ради здійснюється за принципом пріоритету порівняно з іншими територіальними громадами…», – йдеться в документі.

Будьте першим, хто прокоментував "Вартість путівки у Житомирський дитячий табір “Супутник” зросте на 150 грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*