Вартість реконструкції Житомирської набережної може збільшитися ще майже на 2 млн грн

Про це сьогодні, 17 серпня, повідомила депутатка Житомирської міської ради Олена Розенблат, яка по сумісництву представляє фірму виконавця робіт ДП “Фаворит опт” ЗАТ “Фаворит”. 

Вона зазначила, що на реконструкцію набережної потрібно ще додатково виділити з міського бюджету близько 1 млн 900 тис грн через додатково виконані роботи, які не передбачалися проєктом реконструкції. 

“Підрядник надав акти на додаткові види роботи, але не надав акти на мінусові види робіт, які не робилися. Тому ми зараз проєктну документацію коригуємо. З додаткових робіт – це укладання верхньої частини Шодуарівських сходів гранітною плиткою. Це те, що не передбачалося, але в комплексі, щоб завершити цю частину, були внесені зміни. Плюс додаткова потреба була під час проведення водогону. Проєктом було передбачено 43 м, а коли  водоканал поїхав підключатися, то це була приватна труба, і в неї не можна було підключатися, тому продовжили ще на 50 м. Зараз ми це все проаналізуємо і на наступну комісію вже будемо розуміти, винні ми чи ні. Це орієнтовно 1 млн 900 тис грн”, – розповів начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради Вячеслав Глазунов.

Нагадуємо, що реконструкція пам’ятника “Героям Житомирщини”, яку виконує ця ж фірма, також може подорожчати ще приблизно на мільйон

Будьте першим, хто прокоментував "Вартість реконструкції Житомирської набережної може збільшитися ще майже на 2 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*