Василю із Коростишева, який поборов рак, потрібно більше 50 тис є, інакше ампутують ногу | Times ZT

Василю із Коростишева, який поборов рак, потрібно більше 50 тис є, інакше ампутують ногу

Хлопець вже давно мріє, як і всі інші однолітки, пограти в футбол, проте через те, що одна з його кінцівок на 11 сантиметрів довша за іншу, Василь навіть не може ходити в звичайних кросівках. Спочатку 12-річний мешканець міста Коростишева пережив 16 блоків хімії, а потім йому вже поставили спеціальний протез, який юнак носить близько року. Метастази виявили в обох легенях, тому хлопцю зробили операцію та водночас відновлення ноги у Польщі. 

Уже тоді нога була коротшою на 8 сантиметрів, тому Василь носив спеціальні черевики, аби не нашкодити хребту. 

Перемогти рак вдалося, але протез згубно діє на м’язову тканину та поступово руйнує її. Протез потрібно замінити на сучасний механізм, інакше нога юнака не зможе рости і за прогнозами лікарів її доведеться ампутувати.

Про це повідомили в сюжеті новин «Вікна».

«Таз перекошений, сколіоз, навантаження на цей суглоб. Ну, і ходити на ніжці з такою різницею фактично неможливо. Відсутність опорної функції кінцівки є показом для ампутації», — пояснив керівник відділення дитячої онкології Інституту раку Григорій Клименюк.

Щоб зберегти ногу, Васі необхідно встановити сучасний ендопротез, який не перешкоджатиме росту ноги та буде регулюватись. Проте такий механізм для сім’ї Василя надто дорогий, адже коштує понад 50 тисяч євро. Мама хлопця працює бухгалтеркою, тата немає, а майже півроку тому вщент згорів будинок. 

На протез допомогли зібрати кошти в школі, а також рідні Васі, проте цього все одно замало. 

Допомогти зі збором коштів взялася Українська біржа благодійності.

Тому аби Василь зміг почуватися щасливим та повноцінним, давайте допоможемо разом тут:https://ubb.org.ua/uk/project/5535/.

Будьте першим, хто прокоментував "Василю із Коростишева, який поборов рак, потрібно більше 50 тис є, інакше ампутують ногу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*