«Важкі хворі, нові летальні випадки»: на Житомирщині погіршилася епідемічна ситуація

Коронавірус нікуди не зникав з Житомирщини, про себе він постійно нагадує новою кількістю інфікованих. Лише за минулий тиждень ми маємо + 206 хворих та 5 смертей. На стаціонарному лікуванні все більше пацієнтів в середньому та важкому стані. Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик каже, що за таких обставин, ми можемо опинитися в помаранчевій зоні:

«Ми маємо стабільну захворюваність, яка не зменшується останнім часом. За минулий тиждень на коронавірус захворіло 206 людей, а за минулу добу виявлено 23 нових випадків, і це відносне число, бо вчора проведено тільки 132 ПЛР-обстеження, коли ми обстежуємо 300-350, ця цифра збільшується. На минулому тижні всього проведено 1537 обстежень, померло 5 осіб. І сьогодні, в перший день нового тижня, коронавірус забрав життя ще 2 людей. За весь період епідемії в нашій області захворіло 2150 жителів, з них 137 діток, зараз серед них важких немає, та 254 медпрацівників. Серед пацієнтів, які знаходяться на стаціонарі, всього їх — 98, важких − 3, вони знаходяться на ШВЛ, та 12 на кисневій підтримці. Варто відмітити, що останнім часом пацієнти, які знаходяться на стаціонарному лікуванні — це пацієнти середнього та важкого стану». 

Якщо ситуація не зміниться, Житомирщина може перейти із жовтої зон  у помаранчеву: 

«Хочу нагадати, що з 1 серпня набула чинність постанова Кабінету міністрів України про адаптивний карантин, який триває до 31 серпня. Всі регіони України поділені на 4 зони за рівнем епідемічної ситуації: зелена, жовта, помаранчева і червона. Зараз Житомирська область в жовтій зоні, є райони із зеленою зоною, але якщо буде продовжуватися така інтенсивність захворювання, ми можемо потрапити в помаранчеву», – зауважив Микола Суслик. 

Щотижневий підсумковий брифінг ОДА щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Monday, 10 August 2020

 


Будьте першим, хто прокоментував "«Важкі хворі, нові летальні випадки»: на Житомирщині погіршилася епідемічна ситуація"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*