Важливо знати: три правила міжнародних замовлень

Імпортна продукція в Україні інколи продається за надто високою ціною. Якщо ж ви хочете зекономити, проте не жертвувати якістю — шукайте товари на американських сайтах. Там цілком реально замовити продукцію високої якості та щоб була дешевшою, ніж в магазинах міста чи на українських сайтах. 

Для того, щоб придбати товари з США максимально вигідно й організувати доставку в Україну потрібно слідувати лише трьом правилам:

1. Купуйте в період розпродажів

Розпродажі та акції в Америці — шанс купити якісну брендову продукцію за вигідною ціною. Знижки на сайтах тривають цілий рік, а найвигідніші пропозиції магазини роблять з нагоди закінчення сезону та напередодні великих свят. Знижки досягають 50% і вище.

Щоб не пропустити початок акції, стежте за оновленнями на офіційних сайтах. Зареєстровані користувачі одними з перших отримують доступ до розпродажів і дізнаються про вигідні пропозиції.

2. Оформляйте замовлення на перевірених онлайн-майданчиках

Замовляючи продукцію на офіційних сайтах, можете не сумніватися, що товар якісний. Магазини цінують свою репутацію. Ба більше, в США діє жорстке законодавство щодо продажу підробок.

Одні з найпопулярніших торгових майданчиків:

  • дитячі товари — Carters, Crazy8, Disneystore;
  • одяг, взуття, аксесуари — 6pm, Zappos, Forever21, Geox, Victoria’s Secret;
  • косметика та парфумерія — Sephora, SkinStore, SigmaBeauty;
  • техніка — BHPhotoVideo, DigiKey, Newegg, Apple;
  • спорт та активне дозвілля — Cabelas, Eastbay, Nike;
  • мультибрендові сайти — Amazon, Walmart, eBay.

3. Виберіть надійного посередника

Зазвичай доставка товарів із США в Україну практично нереальна або ж надто дороговартісна. Проте це не значить, що українські покупці не мають змоги замовити імпортну продукцію. Прагнете здійснювати покупки за кордоном вигідно та без ризиків? Співпрацюйте з Ukraine Express. Компанія з 2010 року доставляє посилки з імпортними брендовими товарами з Америки в Україну та для інших іноземців.

Для того, щоб вигідно придбати, наприклад, омріяні якісні парфуми Victoria’s Secret чи дитячу коляску від Disneystore необхідно:

Крок перший — зареєструватися на ukraine-express.com. Надалі під час оформлення Далі, замовляючи на американських сайтах зазначайте в стрічці shipping address дані адреси складу компанії в США. Посилки буде доставлено туди, а вже після — у ваше рідне місто.

Як довго очікувати замовлення? Перевезення вантажів за допомогою Ukraine Express займає від 3-42  днів. Все залежить від способу доставки. Вам не доведеться сплачувати податок з продажів, який передбачено американським законодавством, адже головний офіс компанії розміщений в безподатковому штаті Америка Делавер.

Будьте першим, хто прокоментував "Важливо знати: три правила міжнародних замовлень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*