Вбивство 16-річного хлопця у Бердичеві: коментар рідних і поліції (фото)

29-го грудня Головне управління Національної поліції в Житомирській області офіційно повідомило про вбивство 16-річного хлопця у Бердичеві. Після того, як про це написали у соцмережах рідні, які благають свідків чи очевидців про допомогу. Подія сталась близько 5-6 години ранку у неділю 27-го грудня.

«Уранці до поліції від медиків надійшло повідомлення про констатацію смерті 16-річного хлопця. Тіло юнака виявили на території ринку райцентру після 6 ранку. Наразі поліцейські відкрили кримінальне провадження та встановлюють усі обставини. У ході першочергових заходів було проведено огляд місця події, а також призначено судово-медичну експертизу щодо причин смерті хлопця. Проведено опитування громадян та вилучено записи камер відеоспостереження. Наразі поліцейські перевіряють кілька версій можливого розвитку подій», – йдеться на сайті обласного управління поліції.

Рідна сестра вбитого хлопця Олена розповідає: брата Андрія Крамара люди знайшли на землі на території Центрального ринку Бердичева. Каже, натрапила на нього жінка, яка йшла на роботу, він ще просив допомоги, але ніхто не підходив. Вона і викликала «швидку», брат ще дихав, був пульс. Медики намагались його реанімувати, але вже було пізно. При хлопцеві було посвідчення про інвалідність і, за словами сестри, коли прибула поліція, він помер. Дівчина каже: правоохоронці спочатку списали це на проблеми з серцем, через що, мовляв, брат і помер. Затим стали оформляти протокол.

Початок на дев’яту ранку того ж дня мамі привезли у Хажин особисті речі, побитий телефон, все, що було при ньому. У Андрія не знайшли тільки грошей. Хлопець того ранку був з велосипедом, який лишився на місці події. Матері правоохоронці повідомили, що син у морзі і щоб забрали велосипед. У день смерті брата, каже Олена, поліцейські нічого не фотографували, нікого не опитували. «Просто завезли дитину в морг, а речі відвезли додому. Ми потім самі опитували людей, писали розмови. Маємо виписку про причину смерті – тупа травма живота, розрив печінки з крововиливом. Його сильно били, є перелами кінцівок», – говорить сестра загиблого хлопця.

Люди бачили, за словами рідних, що того ранку в районі ринку було троє людей: двоє згодом кудись поділись, а він залишився. У хлопця в Бердичеві живе батько, до якого напередодні він поїхав з Хажина. Зранку вертався до мами у село. Нікому не телефонував.

29-го грудня Андрія поховали у місті. Хлопець навчався у Бердичівському вищому професійному училищі (колишнє СПТУ №33) на 2 курсі на механіка-водія. Рідні кажуть: на базарі зранку чимало поліції, опитують людей, піднімають записи з відеокамер, обіцяють розслідувати смерть Андрія. Та Олена звертається у соцмережах до бердичівлян по допомогу, благає телефонувати і повідомити свідків будь-яку інформацію, щоб швидше знайти винних у смерті брата.

Пізніше рідні надіслали фото:

Телефоном начальник Бердичівського відділку поліції Олег Мельничук пообіцяв розповісти подробиці розслідування смерті Андрія Крамара.

Будьте першим, хто прокоментував "Вбивство 16-річного хлопця у Бердичеві: коментар рідних і поліції (фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*