“Вбивство через нерозділене кохання”: з`явились нові подробиці жорстокої розправи над підлітком у Житомирській області

Зараз правоохоронці перевіряють наявність спільників, які могли допомагати дівчині вчинити жахливий злочин.

Як стало відомо напередодні, дівчина готувалася до злочину заздалегідь: із собою скотч та канцелярський ніж. Хлопця зв`язала, а потім завдала тілесних ушкоджень ножем. Саме вона і вказала місця, де заховала знаряддя вбивства.

15-річна підозрювана та Даніїл навчалися в одній гімназії, навіть були однокласниками. Упродовж тривалого часу двчина симпатизувала хлопцеві, але той взаємністю не відповів…

“Вона була по вуха закохана в хлопчика, але він, як то кажуть, відцурався її серця й руки. Виходячи з усього, вона не витримала такої ситуації і вирішила його вбити. Від однієї думки страшно, що через таке”, – розповіли селяни.

Напередодні, 13 липня, труп 14-річного хлопця, якого напередодні розшукували всією Житомирщиною. Понівечене тіло дитини, із численними порізами та зв`язаними руками, виявили на території закинутою будівлі.

©

Про дівчину відомо, що вона із багатодітної родини, де крім неї ще четверо братів та сестер. Підозрювана жила з батьками у сусідньому селі Шатрище.

Відомо, що 5 років тому мама дівчини подавала на розлучення з чоловіком, але згодом передумала і заяву забрала. Проте, у травні цього року жінка зверталася до поліції із заявою про насильство у родині. Сам чоловік пояснив правоохоронцям, що це сталося через ревнощі.

Нагадаємо, що у жорстокому вбивстві дитини з Коростенського району підозрюють 15-річну дівчину

Будьте першим, хто прокоментував "“Вбивство через нерозділене кохання”: з`явились нові подробиці жорстокої розправи над підлітком у Житомирській області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*