Вчора рашисти вдарили по інфраструктурі Чуднова | Times ZT

Вчора рашисти вдарили по інфраструктурі Чуднова

Близько 23 години 12 квітня ворог наніс балістичними ракетами удар по одній з військових частин в місті Чуднів. На щастя, загиблих та постраждалих немає. Про цк повідомив сьогодні губернатор Житомирщини Віталій Бунечко.

Водночас у населених пунктах Народицької громади, звільнених від ворожих військ російської федерації, продовжується робота військових ЗСУ, поліцейських і спецслужб щодо фіксування воєнних злочинів рашистів.

На час роботи правоохоронців в одному з обійсть, куди влучила ворожа ракета у с. Новій Радчі, приїхав і господар. Через загрозу для життя пан Микола вимушений був залишити домівку і тепер разом з правоохоронцями оглянув пошкоджені помешкання і господарські приміщення, які залишились після вибуху. За словами чоловіка, з обійстя зникли окремі речі, інструменти, садовий інвентар тощо. Ймовірно, вони могли стати «трофеями» для росіян, які проходили через село. 

Слідчі поліції працюють і на згарищах, які до 24 лютого були затишними садибами або батьківськими будинками жителів інших регіонів, зокрема столиці. У с. Новій Радчі, ймовірно, навмисно спалені окупантами окремі хати, у с. Давидках – вогнем зруйновані цілі вулиці. 

Загалом, станом на 12 квітня правоохоронці Житомирщини розпочали 329 кримінальних проваджень за фактами вчинення воєнних злочинів російським агресором на території регіону. У 147 випадках дії ворога кваліфіковані за ст. 110  (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) КК України, ще 157 фактів стосуються порушення законів і звичаїв війни (ст. 438 КК України) та інші. 

Будьте першим, хто прокоментував "Вчора рашисти вдарили по інфраструктурі Чуднова"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*