Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання

З понеділка, 23 листопада, навчання у всіх школах Житомира 1-11 класів відновиться й більшість шкіл міста повернуться до звичного графіку навчання. Проте остаточне рішення прийматимуть керівники навчальних закладів. 

«Кожна школа, враховуючи ситуацію з захворюваністю, буде приймати рішення, чи це буде очне навчання чи дистанційне. Спільне рішення також буде прийматися піклувальною радою, батьківським комітетом та вченою радою», — розповіла заступниця голови Житомирської міськради Світлана Ольшанська.

Вона також додала, що можливо не всіх учнів старшої школи у різних навчальних закладах з понеділка одночасно переведуть на класно-урочне навчання через індивідуальні ситуації із захворюваністю. Відповідальність за рішення щодо режиму навчання нестимуть керівники навчальних закладів.

Про результати експрес діагностики швидкими тестами на наявність імуноглобуліну G та M у працівників закладів шкільної освіти розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова:

«Було протестовано 3 593 працівника, включаючи педагогів, які дійсно могли мати захворювання або знаходились на лікарняному, та технічні працівники. З них 24,7% мають імуноглобуліни G (перехворіли на ковід або перенесли хворобу в легкій формі, безсимптомно та мають антитіла). За останніми науковими даними, імунітет може зберігатися від 3 до 6 місяців. Тому ця категорія працівників деякий час в безпеці та може надавати освітні послуги. Що стосується працівників з позитивним імуноглобуліном G та М — вони повинні звернутися до своїх сімейних лікарів при наявності симптомів чи клініки. Далі їм буде призначено ПЛР дослідження. Тому до навчального процесу вони не допускаються».

Керівники навчальних закладів мають заздалегідь інформувати батьків про остаточний графік навчання. Він також може змінюватись, в залежності від епідемічної ситуації в місті та в навчальному закладі зокрема. 

Пільги на проїзд в громадському транспорті для учнів діятимуть за тарифом 3 грн.

Таке рішення сьогодні, 20 листопада, під час позачергового засідання Житомирської міської ради затвердили члени виконкому.

Станом на ранок 20 листопада у Житомирі функціонує 44 заклади дошкільної освіти. Закрито всього 4 групи дітей, по дошкільним закладам хворих дітей немає. Захворювання персоналу — 23. 

Працює 33 заклади загальної середньої освіти та початкової школи. У чотирьох закладах закрито 10 класів. Всього захворіло персоналу 49, дітей з захворюванням — 5, дітей на дистанційній формі навчання — 311 (1-4 класи за рішенням батьків).


Будьте першим, хто прокоментував "Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*