HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання

2538577 5f9fe76d8d0c3 777x437 - Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання

З понеділка, 23 листопада, навчання у всіх школах Житомира 1-11 класів відновиться й більшість шкіл міста повернуться до звичного графіку навчання. Проте остаточне рішення прийматимуть керівники навчальних закладів. 

«Кожна школа, враховуючи ситуацію з захворюваністю, буде приймати рішення, чи це буде очне навчання чи дистанційне. Спільне рішення також буде прийматися піклувальною радою, батьківським комітетом та вченою радою», — розповіла заступниця голови Житомирської міськради Світлана Ольшанська.

Вона також додала, що можливо не всіх учнів старшої школи у різних навчальних закладах з понеділка одночасно переведуть на класно-урочне навчання через індивідуальні ситуації із захворюваністю. Відповідальність за рішення щодо режиму навчання нестимуть керівники навчальних закладів.

shkola 1 b3f42 2a4fcebe25df1d6631854859b2962352 b3f42 resize free 850 0 e1605881497982 - Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання

Про результати експрес діагностики швидкими тестами на наявність імуноглобуліну G та M у працівників закладів шкільної освіти розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова:

«Було протестовано 3 593 працівника, включаючи педагогів, які дійсно могли мати захворювання або знаходились на лікарняному, та технічні працівники. З них 24,7% мають імуноглобуліни G (перехворіли на ковід або перенесли хворобу в легкій формі, безсимптомно та мають антитіла). За останніми науковими даними, імунітет може зберігатися від 3 до 6 місяців. Тому ця категорія працівників деякий час в безпеці та може надавати освітні послуги. Що стосується працівників з позитивним імуноглобуліном G та М — вони повинні звернутися до своїх сімейних лікарів при наявності симптомів чи клініки. Далі їм буде призначено ПЛР дослідження. Тому до навчального процесу вони не допускаються».

Screenshot 1 16 e1605881252568 - Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання

Керівники навчальних закладів мають заздалегідь інформувати батьків про остаточний графік навчання. Він також може змінюватись, в залежності від епідемічної ситуації в місті та в навчальному закладі зокрема. 

Пільги на проїзд в громадському транспорті для учнів діятимуть за тарифом 3 грн.

Таке рішення сьогодні, 20 листопада, під час позачергового засідання Житомирської міської ради затвердили члени виконкому.

Станом на ранок 20 листопада у Житомирі функціонує 44 заклади дошкільної освіти. Закрито всього 4 групи дітей, по дошкільним закладам хворих дітей немає. Захворювання персоналу — 23. 

Працює 33 заклади загальної середньої освіти та початкової школи. У чотирьох закладах закрито 10 класів. Всього захворіло персоналу 49, дітей з захворюванням — 5, дітей на дистанційній формі навчання — 311 (1-4 класи за рішенням батьків).


Будьте першим, хто прокоментував "Вчителів перевірили на ковід: житомирські школярі з понеділка виходять на навчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*