Велика Британія надасть Україні 2,5 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги Україні

Велика Британія надасть Україні 2,5 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги Україні

Сьогодні, 12 січня, до Києва з робочим візитом прибув прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. В рамках візиту політика відбудеться підписання історичної українсько-британської угоди про про співпрацю у сфері безпеки.

Відомо, що дана угода передбачає обмін розвідданими, співпрацю у галузі кібербезпеки та медичної військової підготовки, а також оборонно-промислову співпрацю.

Окрім того, під час свого візиту Ріші Сунак офіційно оголоситьпро збільшення військового  фінансування України в 2024-2025 роках до 2,5 мільярда фунтів стерлінгів. Це на 200 мільйонів фунтів стерлінгів більше, ніж у попередні два роки.

Новий пакет допомоги забезпечить Україну ракетами великої дальності, протиповітряною обороною, артилерійськими боєприпасами та безпекою на морі. Близько 200 млн фунтів стерлінгів буде витрачено на безпілотники, зокрема розвідувальні, ударні та морські дрони. Це буде найбільша в історії поставка безпілотників в Україну з іншої країни.

Нагадаємо також, що Велика Британія передасть Україні два військові кораблі, засоби-амфібії та рейдові судна.

Будьте першим, хто прокоментував "Велика Британія надасть Україні 2,5 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*