Верховна Рада хоче підняти тарифи на газ, тепло та повторно на електроенергію

Верховна Рада хоче підняти тарифи на газ, тепло та повторно на електроенергію

Попри встановлений раніше мораторій, Верховна Рада розглядає питання можливого підняття тарифів на газ, розподіл газу та тепло цієї осені. Про це заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Наразі, за словами Попенка, для остаточного підняття цін на газ у парламенті немає достатньої кількості голосів. Однак робота в цьому напрямку ведеться.

Більше того, піднімається також й тема підняття цін на електроенергію. Цього разу… до 7 грн.

Цікаво, що при цьому гроші під дійсно енергетично важливі проекти в країні по факту не виділяються. Навіть після попереднього підняття тарифів.

Так, зокрема, з 96 установок для забезпечення електроенергії та тепла, наданих країні USAID, була встановлена лише одна. Саме у нас в Житомирі. На встановлення інших в Міненерго, нібито, не знайшлося коштів.

Більше того, не зрозумілим у такому випадку є і підняття у кілька разів заробітних плат вищого керівництва НЕК “Укренерго”. Зокрема, у очільника підприємства, пана Кудрицького зарплата тепер сягає 7-8 млн грн на місяць. При цьому, в результаті реорганізації енергетичної компанії у приватне акціонерне товариство, голова НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький та інші члени правління були звільнені від обов’язкового декларування своїх статків.

Нагадаємо також, що очільника Департаменту Укренерго викрили на розкраданні бюджетних коштів на закупівлі бронежилетів.

Будьте першим, хто прокоментував "Верховна Рада хоче підняти тарифи на газ, тепло та повторно на електроенергію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*