Верховна Рада призначила дату місцевих виборів

1263097 777x437 - Верховна Рада призначила дату місцевих виборів

Сьогодні, 15 липня, на офіційній сторінці Верховної Ради України опублікували постанову про проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів по Україні. Зокрема цього року вибори відбудуться восени, 25 жовтня.

Постанову підтримали 326 народних депутатів, проголосували “проти” лише 27 народних депутатів фракції «Опозиційна платформа – За життя».

ВРУ також постановила, що цьогоріч вибори не призначатимуться та не проводитимуться на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, в місті Севастополі та в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей.

Вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад проводити також не будуть. Ситуація може змінитись лише за умов, про які йдеться в четвертому пункті даної постанови: “…припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України; відновлення повного контролю України за державним кордоном України; роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України; відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України; забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей та міста Севастополя, після повноцінного завершення на відповідних територіях процедур з роззброєння, демілітаризації та реінтеграції відповідно до стандартів Організації Об’єднаних націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі».

Постанова також визначає, що чергові місцеві вибори не проводитимуться у разі призначення перших виборів депутатів відповідних місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2020 року.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Верховна Рада призначила дату місцевих виборів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*