Верховна рада розробила закон про податкові пільги | Times ZT

Верховна рада розробила закон про податкові пільги

Верховна Рада прийняла закон про підтримку платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” написав Павел Дукач.

  1. ФОПи не платять ЄСВ «за себе» за березень і квітень. Причому ці два місяці все одно зараховуються до трудового стажу. Єдиний податок залишається.
  2. Не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року
  3. Встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 18 травня 2020 року
  4. Продовжено до 1 липня 2020 термін подачі річної декларації про майновий стан і доходи;
  5. Не нараховується і не сплачується в період з 1 березня року по 30 квітня 2020 плата за землю (під комерцію)
  6. Об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 1 березня по 30 квітня 2020 року. (Під комерцію)

За словами Дукача уряд не врахував два важливих пункти – податки з найманим працівникам та продовження терміну подачі звітності.

“Будьте уважні, штрафи з нарахування та сплати ПДВ, акцизу, ренти залишаються в силі. У будь-якому випадку, тепер чекаємо ще додаткових роз’яснень щодо механізму в дії податкових пільг.”, – йдеться в тексті публікації.

Нагадаємо, депутати Житомирської міської ради звернулися з проханням змінити терміни впровадження наступного етапу медреформи.

Будьте першим, хто прокоментував "Верховна рада розробила закон про податкові пільги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*