Верховна Рада відправила у відставку трьох міністрів України

Сьогодні, 20 березня, народні депутати проголосували за відставку трьох очільників міністерств.

Спочатку народні обранці 295 голосами підтримали відставку скандально відомого керівника Міністерства освіти та науки Сергія Шкарлета. Наразі можливим наступником Шкарлета називають організатора освіти, директора Національного центру “Мала академія наук України” та добровольця 95-ї бригади ДШВ Оксена Лісового. За його обрання нині виступає вся наукова та освітня еліта України.

У відставку також відправили міністра з питань стратегічних галузей промисловості Рябікіна та віце-прем’єр-міністра України – Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. Про це повідомив одіозний народний депутат Олексій Гончаренко.

Щоправда, за його словами, Федорова незабаром призначать на нову посаду. Він стане віце-прем’єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністром цифрової трансформації України. Кандидатуру Федорова на цю посаду планують внести у Раду вже на найближчому засіданні.

Окрім того, сьогодні Верховна Рада також проголосувала за дострокове припинення повноважень народного депутата Михайла Забродського. У кулуарах говорять про його можливе призначення вже незабаром заступником Головнокомандувача ЗСУ Залужного.

Будьте першим, хто прокоментував "Верховна Рада відправила у відставку трьох міністрів України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*