Весілля під час війни: у Новограді військовий одружився зі своєю коханою

У Новограді 8 березня з’явилася нова сім’я. Військовий Леонід та його кохана Аліна вирішили одружитися у єдиний вихідний день. Далі чоловік їде знову на фронт. Про це пише місцеве видання Новоград.Citi.

За інформацією місцевого ЗМІ, молодята зустрічались півтора року і вчора, коли Леонід зрозумів, що матиме вихідний, вирішили одружиться.

«Я сказав Аліні, що ми одружимось і слово офіцера стримав. У мене є один день, я приїхав з фронту», — розповів наречений.

Аліна говорить, що вони познайомилися в одному із ресторанів міста, де дівчина працювала. За місяць почали спілкуватись. Далі чоловіка перевели на інше місце служби і пара бачилась рідше.

Церемонія була незвичною, адже відбувалася в умовах воєнного стану: декілька родичів і представники влади міста — заступниця міського голови Ірина Гудзь. Рідні дарували квіти, міська влада — подарунки.

Пропри все у молодят був і традиційний елемент звичайного весілля — коровай. З ним окрема історія.

«Це неординарна подія. Під час військових дій, які відбуваються на території України, треба було привітати молодят із визначною для їхнього життя подією. Працівники вже закінчили роботу і звернули виробництво, але потім повернулися, замісили тісто і спекли упродовж трьох з половиною годин такий чудовий коровай. Його колектив Новоград-Волинського хлібозаводу від щирого серця дарує молодятам і бажає їм мирного неба, щастя, довгих років життя і зустріти золотий ювілей їхнього подружнього життя», — розповів директор хлібзаводу Сергій Портянко.

Будьте першим, хто прокоментував "Весілля під час війни: у Новограді військовий одружився зі своєю коханою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*