Ветерани України вимагають від президента відреагувати на заклик Коломойського встановити мир із країною агресором | Times ZT

Ветерани України вимагають від президента відреагувати на заклик Коломойського встановити мир із країною агресором

Ветеранське Братерство України офіційно звернулося до президента Зеленського із проханням відреагувати на заклик Коломойського щодо встановлення миру із країною агресором.

Відповідне звернення з`явилося на сторінці Ветеранське Братерство у Facebook.

“В інтерв’ю виданню NY Times, Ваш (як Ви неодноразово заявляли) друг Ігор Коломойський зробив заяви, які підпадають під статтю 111 УК «Державна зрада». Закликав до миру з країною-агресором та нашим особистим ворогом російською федерацією та висловлював бажання стати з ними під прапор якогось ”нового Варшавського договору”.”, – йдеться у тексті публікації.

Також зазначається, що після виходу цього інтерв’ю пройшло вже достатньо часу, але реакції влади на таку гучну заяву Коломойського, не було жодної, що не є прийнятним для ветеранської спільноти та проукраїнського населення України.

З огляду на вищевказане ветерани вимагають від президента Зеленського наступне:

1. Зробити офіційну заяву щодо заяв І. Коломойського та дати належну оцінку його словам.
2. Доручити відповідним органам розпочати слідство за ст. 111 «Державна зрада» щодо цього випадку.
3. Законодавчо затвердити вектор руху нашої Держави до НАТО та ЄС.

“Ми, ветерани російсько-Української війни вважаємо неприпустимим будь які загравання з нашим ворогом та зробимо все, щоб це стало неможливим для будь кого з тих, хто знаходиться на нашій території – Українській землі, незалежно від громадянства та статусу!”, – наголошують на сторінці “Ветеранського Братерства”.

Будьте першим, хто прокоментував "Ветерани України вимагають від президента відреагувати на заклик Коломойського встановити мир із країною агресором"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*