Ветерани «запалили» у дитячому таборі на Бердичівщині (ВІДЕО)

Зустріч ветеранів АТО/ООС має бути у невимушеній атмосфері. А коли є змога поєднати її з відпочинком – це тільки на користь, переконаний голова громадської організації «Кіборги Полісся» Микола Боголюбський. Чоловік взявся провести такий захід для побратимів на базі дитячого табору «Соколятко» і приурочив його до Дня батька. Впевнений: святу приділено мало уваги. Тож дню для батьків-героїв, які захищали свою сім’ю і країну, бути.

«Це для того, щоб ветерани зібрались, відчули, що вони разом, що вони є сила, що ми є складовою одного колективу і що якщо, не дай Бог, необхідно буде – ми готові піти і знову стати на захист нашої Батьківщини», – розповідає Микола Боголюбський, голова ГО Кіборги Полісся.

В Житомирі, розповідає, хлопці, які пройшли горнило війни, організували власну музичну студію. Захисники навчались так званому «діджеїнгу». На запрошення «Кіборгів Полісся» приїхали на природу. Таке хобі, кажуть організатори зустрічі, є психологічною реабілітацією і музичною терапією.

«Для ветеранів, як показала практика, це виявилось дуже необхідним, крутим і актуальним», – говорить Микола Боголюбський.

«Я хотів би, щоб ви збирались просто сім’єю, посміхнутись, потиснути один одному руки, подивитись дітям в очі, подихати цим повітрям. Щоб ви розуміли, за що ви воювали. Не за корупцію, не за політику, за це», – говорить Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Бердичівські артилеристи пригощають смачною кашею.

«Приготували кашу гречану з консервами м’ясними, готували за армійською технологією. Секрет в тому, що вона готується на дровах, пахне димом. Я уже понад 30 років працюю кухарем в ЗСУ, на сході були теж», – розповідає Юрій Сілаков, командир господарчого відділення 26 артилерійської  бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Учасників бойових дій різних періодів організатори заходу запросили провести час спільно з сім’ями.

«Їм всім довелось немало пережити. Я їх бачив на передовій, бачив, як вони діють. Слава Богу, молодці хлопці. Радує, що вони не лише АТОвців, а й всіх об’єднують, всіх хочуть разом зібрати. Це прекрасно просто, молодці», – говорить Вагіф Мамедов, голова Спілки ветеранів Афганської війни та воїнів-інтернаціоналістів у Бердичеві.

Відпочивати разом з побратимами і родиною, на думку ветеранів, – найкраща реабілітація для бійців.

«Величезна вдячність місту, міському голові і команді, які розуміють, що хлопцям потрібно виходити в голові з війни. І шум цьому допомагає, бо вони звикли до шуму і гамору в голові від пострілів, а тут від музики», – каже Тетяна Домбровська, членкиня ради ГО «Кіборги Полісся».

На перспективу, кажуть в ГО «Кіборги Полісся», такі зустрічі хочуть зробити традиційними.

Будьте першим, хто прокоментував "Ветерани «запалили» у дитячому таборі на Бердичівщині (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*