Від сьогодні кордони України будуть закритими

В Україні посилили заходи на час введення надзвичайної ситуації.

Глава держави Володимир Зеленський повідомив про закриття державного кордону з 28 березня. Також від сьогодні повністю припиняють будь-які пасажирські перевезення з України з туристичною метою.

 При цьому у Міністерстві закордонних справ України закликали утриматися від будь-яких поїздок за кордон через пандемію COVID-19. При умові, що потреба виїхати, все ж, переважає, покинути країну можна через діючі пункти пропуску.

Також після 28 березня повернутися на батьківщину українці матимуть змогу через діючі пункти пропуску. Опісля представники Держприкордонслужби організують перетин кордону на спецтранспорті.

Якщо говорити про перетин кордону України громадянами іноземних держав, то порядок їх звернень не змінився. Кожен іноземець зобов`язаний вийти на контакт із посольством своєї країни, які знаходяться на території України та проінформувати про свої наміри, обгрунтувавши цю нагальну необхідність. МЗС буде розглядати кожну таку заяву у взаємодії з посольством відповідної держави для того, щоб прийняти оптимальне рішення для заявника та інтересів санітарної безпеки.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та подовжили карантин

Будьте першим, хто прокоментував "Від сьогодні кордони України будуть закритими"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*