Від сьогодні на дорогах України запрацювали нові прилади відеофіксації

2508057 - Від сьогодні на дорогах України запрацювали нові прилади відеофіксації

1 червня в столиці запрацювали перші два десятка приладів для фіксації порушень на дорогах, далі планують облаштувати нагляд над дорогами в області та в інших куточках країни.

Наразі роботу систем лише налагоджують, тож камери фіксують виключно перевищення швидкості. Про це повідомили у Telegram-каналі столичних патрульних.

Згідно інформації, котру надають у прес-центрі Міністерства внутрішніх справ, системи фото- та відео-фіксації встановлюють лише на тих відрізках автодоріг, де відбувається максимальна кількість “тяжких” ДТП.

Порушення нові системи фіксують моментально, як тільки помітять транспортний засіб, що рухається із перевищенням швидкісного режиму.

Як розповів Антон Геращенко, який займає посаду заступника міністра МВС, вже до кінця поточного року система буде допрацьована на 100%, тож фіксуватиме й інші порушення правил дорожнього руху.

Нагадаємо, до кінця року на дорогах України встановлять понад 200 комплексів відеофіксації порушень.Будьте першим, хто прокоментував "Від сьогодні на дорогах України запрацювали нові прилади відеофіксації"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*