Від сьогодні Житомирщина перебуває у “червоній зоні”, детальніше про обмеження

Під час засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС, яке проходило у напередодні, затвердили рішення щодо зміни рівнів епідемнебезпеки розповсюдження коронавірусу. 

Вказану інформацію оприлюднили у прес-службі Кабміну. 

Так, враховуючи досить складну ситуацію, яка наразі спостерігається в Житомирській області, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення нового розподілу, який нав чинності вже опівночі сьогоднішнього дня.

Згідно вказаного рішення, в рамках “червоної зони” тепер житимуть жителі усіх міст та районів Житомирщини, а саме: Житомира, Бердичева, Коростеня, Малина та Новограда-Волинського, а також Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Брусилівського, Ємільчинського, Житомирського, Коростенського, Коростишівського, Лугинського, Любарського, Малинського, Народицького, Новоград-Волинського, Овруцького, Олевського, Попільнянського, Пулинського, Радомишльського, Романівського, Ружинського, Хорошівського, Черняхівського та Чуднівського районів.  

Відзначимо також, що згідно норм, які наразі діють у державі, населені пункти, де введена “червона зона” повинні ввести низку жорстких обмежень, аби унеможливити подальше розповсюдження пандемії. При цьому керівництво обласного центру прийняло рішення не вводити карантин для школярів 1-4 класів, залишити працюючими дитячі садочки та магазини, а також не змінювати умови регулярних перевезень.

Розважальні заклади не працюватимуть. 

Магазини одягу, ринки та палатки також залишаються відкритими, але посилять нагляд за дотриманням санітарних вимог.

Нагадаємо, що понад дві сотні гривень штрафу сплачуватимуть українці за неправильне носіння масок.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Від сьогодні Житомирщина перебуває у “червоній зоні”, детальніше про обмеження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*