Віддалена робота в Інтернеті : фріланс-біржі

Українські біржі фрілансу

Вплив інтернет-технологій стає більш відчутним у повсякденному житті. За допомогою всесвітньої павутини рядові користувачі знаходять потрібну інформацію, роблять покупки, отримують освіту, спілкуються одне з одним, укладають угоди. Загалом, прикладів можна приводити безліч. А якщо сформулювати коротко, то практично немає такої сфери діяльності, яку не зачепив інтернет.

Біржі фрілансу:

кращі онлайн-площадки для спеціалістів і роботодавців

Не залишився в стороні від технічного прогресу і ринок праці. І явне тому підтвердження різноманітні фріланс-сервіси, які достатньо активно розвиваються останнім часом. Пояснення цьому явищу доволі просте: все більшу популярність набуває ідея віддаленої роботи (роботи на дому). Як можна ефективно і без особливих затрат засобів і часу найти таку роботу? Чи допоможе біржа фрілансу в пошуку? Давайте розберемось.

Ви відмінний спеціаліст у певній галузі і вам подобається працювати в домашній обстановці? Фріланс – це відмінна можливість розпоряджатися своїм часом і вибудувати зручний для себе робочий графік. Що стосується роботодавців, та біржфрілансу просто прекрасна перспектива зменшити штатне число співробітників, а, отже, і витрати на оплату праці та не тільки.

Якщо ви тільки збираєтеся підкорювати фріланс-простори, але не зовсім в курсі, як це краще зробити, пропонуємо короткий огляд популярних українських онлайн-сервісів.

Українська біржа віддаленої роботи Freelance.ua

Freelance.ua – це онлайн-майданчик для результативного пошуку клієнтів незалежно від сфери діяльності. Принцип роботи даної біржі, втім, як і інших аналогічних сервісів схожий з аукціоном: замовники виставляють стартову ціну за виконання роботи, виконавці роблять ставки.

Щоб почати роботу на біржі, потрібно пройти не складну процедуру реєстрації (вона безкоштовна). Далі необхідно визначитися зі своїм статусом: ви виконавець (шукаєте роботу) або замовник (пропонуєте проекти), заповнити портфоліо – і вперед, за пошуком цікавих і вигідних замовлень або ж за вибором кваліфікованих фахівців.

Чим хороша біржа для виконавців?

 • Зрозумілий інтерфейс.

Можливість швидкого пошуку нових проектів у вашій спеціалізації.

 • Рейтинг виконавця.

Виконуючи завдання якісно і в обумовлені терміни, отримуйте хороші відгуки від замовників, ростіть в рейтингу, обходьте конкурентів і підвищуйте ціну своєї роботи. Всім відомо, що хорошим професіоналам платять більше.

 • Реклама.

Виконавцям доступне розміщення пропозицій про свої послуги на головних і другорядних сторінках сайту.

Переваги роботи на біржі для замовників

 • Швидке розміщення проектів на сайті для залучення фахівців.

  Вся процедура займе кілька хвилин: дайте тематичне назву, опишіть суть вашого проекту і чекайте відгуків потенційних виконавців.

 • Зручний майданчик для пошуку фахівця практично у будь-якому напрямку.

Більшість дійсно хороший фахівців сьогодні відмовляються від рутинної офісної роботи і пробують себе уфрілансі. Будьте впевнені, ви знайдете свого профі.

Щоб знайти відповіді на питання, що цікавлять, на сайті передбачена можливість звернення до адміністрації, а також детально розписані умови користування послугами біржі (розділ «Угода»).

Біржа простого і чесного фрілансу Freelansehunt.com

Freelansehunt.com – це ще один із популярних сервісів пошуку віддаленої роботи. На сьогодні Фрілансерська діяльність дає відмінні можливості заробітку як для виконавців, так і для замовників. Адже виконавці можуть швидко зорієнтуватися в найбільш затребуваних і вигідних напрямках роботи, а роботодавці в свою чергу зможуть отримати хороші ідеї для розвитку і просування свого бізнесу і прорахувати необхідні фінансові вкладення.

Принцип роботи на даній біржі включає в себе ті ж моменти, що і розглянутий вище приклад – безкоштовна реєстрація, заповнення портфоліо, ставки, проекти. Чи існують які-небудь переваги роботи через даний фріланс-сервіс? Дивимося нижче.

Чому замовникам подобається біржа Freelancehunt.com?

Серед основних переваг можна виділити наступне:

 • Низькі ціни на послуги фахівців.

Хорошого виконавця знайти легко, при цьому платити йому потрібно менше, ніж штатному працівнику.

 • Портфоліо виконавців.

Завжди є можливість оцінити рівень зацікавив фахівця, подивитися рейтинг, відгуки роботодавців.

 • Велика кількість успішно завершених проектів.

Багато замовників стають постійними клієнтами, оскільки залишаються задоволені роботою фахівців, які виконували їх проект.

Переваги роботи на біржі Freelancehunt.com для виконавців

 • Немає прив’язки до місця проживання, віком, освітою і т.д.

Основний критерій – якісне і відповідно до термінів виконання роботи.

 • Не забирає багато часу.

Фріланс може бути підробітком для студентів, людей з низькою зарплатою і т.д.

Згодом такий вид діяльності може стати основним видом роботи і приносити хороший прибуток.

Також всім зареєстрованим користувачам даної біржі є доступна участь в різних конкурсних проектах, спілкування у форумах, особистих повідомленнях. Безпека роботи забезпечується шляхом резервування коштів, співпраці за договором.

Weblancer – зручна для замовників, корисна для виконавців

За допомогою цієї біржі (Weblancer) замовники без зусиль знайдуть віддалених виконавців не тільки для тимчасової роботи, а й постійних співробітників. Завдяки цьому майданчику пошук дизайнерів, розробників, копірайтерів та інших фахівців зводиться до швидкого розміщення завдання на сайті.

У чому переваги біржі Weblancer.net для замовників?

 1. Простота формування замовлення, достатньо вибрати тематику та описати задачу.
 2. Великий вибір виконавців з хорошою репутацією, що дозволяє якомога швидше почати роботу.
 3. Можливість самостійно регулювати вартість роботи незалежно від ринку.

Основні переваги для виконавців:

 1. Можливість швидко отримати роботу без співбесід і офісів.
 2. Можливість знайти тимчасову підробіток.
 3. Шанс отримати нові навички в роботі з незвичними проектами.
 4. Отримуючи хороші відгуки за роботу, виконавець підвищує свій рейтинг на сайті і вартість його послуг зростає.

Фрілансім – «лампова» біржа від творців Хабра

Майданчик, оформлений в мінімалістичному стилі, стає місцем зустрічі щедрих замовників і досвідчених професіоналів. Головною особливістю біржі є її максимальна простота. На сайті можна знайти веб-розробників, контент-менеджерів, програмістів і інших технічних фахівців. Є можливість розміщувати найпростіші завдання з мінімальною оплатою, так само як і масштабні проекти. На будь-який товар тут знайдеться покупець.

Перевага для замовників:

 • велика кількість технічних фахівців;
 • можливість швидко знайти виконавця;
 • простота та зручність інтерфейсу.

Для виконавців Фрілансім цікава з таких причин:

 • велика кількість замовлень;
 • можливість отримати профіт на нових проектах;
 • набути нових навичок при цьому заробивши грошей.

Звертають на себе увагу і набирають популярність онлайн-сервіси замовлення послуг – Dolist.com.ua і Kabanchik.ua.

Dolist.com.ua – новий погляд на фріланс

Dolist.com.ua – це молода українська біржа, котра вже завоювала прихильність як виконавців, так і замовників.

Платформа пропонує зручну систему класифікації фахівців, так навіть недосвідчений замовник з легкістю знайде потрібного виконавця.

Ще однією важливою перевагою цього майданчика є його універсальність. На відміну від інших бірж, на ньому представлені не тільки «технарі» і копірайтери, а й люди найрізноманітніших процесій.

Завдяки Dolist.com.ua людина будь-якої професії може заробляти, працюючи з безпосереднім замовником.

Kabanchik.ua – від кур’єрів до викладачів

У назві біржі “Kabanchik.ua” і прихована її головна перевага. Тут можна швидко знайти виконавця для термінової задачі. Доставити посилку, зустріти друга з поїзда, відремонтувати кран у ванній кімнаті або поселити на пару днів свою тваринку до надійної людини. Все це і багато іншого можна зробити завдяки біржі Kabanchik.ua.

Знайти потрібну послугу або спеціаліста на цих порталах зовсім не складно: потрібно залишити заявку, описати завдання, яке необхідно виконати. За лічені хвилини роботодавець отримує відгуки фахівців, а виконавці знаходять вигідні завдання і цікавих нових замовників. Зручний функціонал, безпечні способи оплати допомагають даним онлайн-сервісам розвиватися і ставати більш затребуваними серед клієнтів.

Як бачимо, біржі фрілансу стають досить популярними, адже умови співпраці прості і зрозумілі обом сторонам. І якщо вас цікавлять постійні і чесні партнерські відносини – фріланс точно для вас. Приєднуйтесь і успіху вам!

Нагадаємо, що для тих, хто тільки хоче почати працювати віддалено та отримати почесне звання Фрілансер, автори Times.Zt написали Лайфхак на тему: “Секрети вдалого фрілансу“. Читайте у своє задоволення!

Ганна ЩЕРБАК

2 коментарів до "Віддалена робота в Інтернеті : фріланс-біржі"

 1. Заробіток в інтернеті це добре. Але разом з тим з зароблених коштів не буде сплачено податок до бюджету? Як бути з цим?

 2. У вас помилка:
  Freelansehunt.com -> Freelancehunt.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*