«Відмовляється приймати тести»: медпрацівники обурені «роботою» завідуючої вірусологічною лабораторією Житомирського ОЛЦ

У Житомирському обласному лабораторному центрі завідувачка вірусологічною лабораторією Веліна Шавурська відмовляється приймати аналізи на ПЛР-діагностику. 

Про те, що Веліна Шавурська — завідувачка вірусологічної лабораторії, сама не виконує свої обов’язки та не дає їх виконувати іншим, розповіла працівниця КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лєна Свіргун: 

«В Житомирському лабораторному центрі здати аналізи на ПЛР-діагностику — справжнє випробування на міцність нерів, яке влаштовує для нас завідувачка вірусологічною лабораторією Веліна Шавурська, яка навмисно затягує здачу тестів на коронавірус (забрала направлення 15 чоловік для перевірки, чи є вони в списках контактних осіб, зникає на 2 години, затримуючи чергу, де присутні люди зі всієї Житомирської області), постійно має претензії до направлення, і половина з них несправедливі (якщо все надруковано, але номер ПЛР чи діагноз написаний ручкою, вона в грубій формі починає висловлювати власну думку щодо цього), вона не приймає деякі направлення, але офіційну відмову не пише. Також не дозволяє приймати їх своїм працівникам».

Крім того жінка стверджує, що завідувачка ще й порушує конфіденційність:

«Під час дорікань з приводу прийняття ПЛР-тестів контактних людей з Житомирського обласного онкологічного диспансеру, вона вирішила, що я виймаю телефон для зняття її на фото, тому вирвала його у мене з рук, і пішла з ним до себе у відділення, куди я не мала доступу. При цьому було зрозуміло, що вона заходила в смартфон, тим самим порушуючи мою конфіденційність. Я лише хотіла зателефонувати своєму начальнику, щоб він знову з нею домовився».

Лєна Свіргун каже, що це вже не вперше Веліна Шавурська відмовляється приймати аналізи на ПЛР-діагностику, їм постійно доводиться звертатися до вищого керівництва, аби ті все ж змусили її прийняти тести:

«Коли наша влада вирішила відкривати ДНЗ, їх обстежували швидкими тестами на Сovid-19, і в кого виявляли сумнівні або позитивні результати, їх обов’язково направляли на ПЛР-діагностику. Для того, щоб здати ці аналізи в лабораторний центр, ми пройшли важку дорогу, вона відмовилася їх приймати, ми мусили повертатися з аналізами назад та йти до керівництва, аби вони домовилися, щоб в нас їх прийняли. Їй було все одно, що ці працівники працюють з маленькими дітками і можуть їх заразити. І такі речі з не прийняттям тестів на ПЛР-діагностику і відправленням їх назад вона влаштовує всій Житомирській області».

Будьте першим, хто прокоментував "«Відмовляється приймати тести»: медпрацівники обурені «роботою» завідуючої вірусологічною лабораторією Житомирського ОЛЦ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*