Відома житомирянка та українська акторка загинула у ДТП під Києвом

Відома житомирянка, українська актриса гумористичного шоу «Дизель шоу» Марина Поплавська загинула в ДТП під Києвом. У суботу, 20 жовтня, в 6:43 на Житомирській трасі автобус з відомими акторами зіштовхнувся з вантажівкою DAF, – повідомили на своїй сторінці в Facebook dtp.kiev.uа.

Підтвердили інформацію про загибель Марини й на офіційній сторінці «Дизель шоу».

«Марина Поплавська сьогодні загинула в результаті ДТП по дорозі зі Львова до Києва. Яна Глущенко і Єгор Крутоголов госпіталізовані без загроз для життя. Решта акторів доставлені до Києва, їх здоров’ю нічого не загрожує», – написали на сторінці телевізійного шоу у Facebook.

Загибель відомої акторки Марини Поплавської підтвердив прес-офіцер Нацполіції Київської області Микола Жукович. За його словами, ще травмувались троє акторів проекту та водій автобуса.

«Водій у лікарні, але потім він буде затриманий для обрання запобіжного заходу у суді», – сказав Жукович.

Наразі у соціальних мережах усі знайомі висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Марини.

Марина Поплавська народилася в 1972 році у Новограді-Волинському. Саме там і пройшло її дитинство. Після закінчення школи Марина вступила до Житомирськиого Державного університету, а після цього працювала вчителькою у 33 школі міста Житомир.

Творча біографія Марини Поплавської розпочалася у Житомирі. Марину Поплавський знають на всьому пострадянському просторі, але, на жаль, сім’ю створити їй так і не вдалося. Не було в неї й дітей. Все своє життя Марина Поплавська присвятила КВК, дітям і улюбленій роботі на телебаченні.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Відома житомирянка та українська акторка загинула у ДТП під Києвом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*