«Відродити села та створити робочі місця»: Анатолій Кальчук готовий очолити Оліївську ОТГ, щоб змінити життя односельців ПР

«Справою, а не словами треба завойовувати довіру людей», — переконаний кандидат на посаду голови Оліївської ОТГ  Анатолій Кальчук.

Анатолій Кальчук народився у сім’ї колгоспників в с. Зороків Черняхівського району Житомирської області. Спочатку навчався в місцевій школі, потім в с. Вишпіль та місті Черняхів. Був на строковій службі в Збройних силах України. Після армії працював міліціонером в органах внутрішніх справ Житомирської області. Закінчив академію МВС України, отримав вищу юридичну освіту та працював в Житомирському відділі МВС. Після служби був керівником міграційної служби у Рівненській області, потім у Житомирській. Має дружину, яка працює методистом в дитячому закладі Житомира та двох дорослих дітей, які служать в державних структурах та захищають людей від злочинних посягань. 

«З дитинства мої батьки привчали мене любити працю, землю, вчили справедливості, доброти, гарно відноситися до людей, з якими я працюю і які мене оточують. З 15 років своєї діяльності 7 — працював з людьми та для людей з Кам’янки, Довжика, Сонячного, Оліївки та ін. Люди до мене постійно зверталися, а ми їм завжди допомагали», — розповідає Анатолій Кальчук.

Рішення висуватися на посаду сільського голови було нелегке для Анатолія Євгеновича. Тільки через прохання та бажання людей бачити його при владі, зважився на цей крок:

«Я багато їздив селами Житомирщини, бачив, як сьогодні люди проживають в населених пунктах Вільської та Оліївської громади, та отримав багато звернень і прохань односельчан та жителів громади, очолити Оліївську громаду. Я довго вагався, але побачив, що дійсно є багато недоліків в роботі депутатського корпусу Оліївської і Вільської громади. А найстрашніше те, що більшість сіл просто забуті і покинуті напризволяще. Тому я вирішив балотуватися. В мене немає наміру обіцяти людям „золоті гори“. Я прагну працювати для людей, прислухатися до їхніх проблем. Населені пункти повинні процвітали, щоб до нас приїжджали туристи, молодь залишалася, а не виїжджала, земля оброблялася і давала користь для всієї громади, а пенсіонери та малозахищені верстви населення жили на європейському рівні. Люди забуті місцевою владою. Я йду, щоб віддячити людям своєю позитивною роботою».

Анатолій Кальчук, як ніхто, знає проблеми Оліївської ОТГ, і своїм першочерговим завданням -ставить їх вирішення:

«Нехай це буде звучати пафосно, моя ціль в житті — служити людям. Основна проблема для сіл — відсутність в криницях води, є проблеми з медичного забезпечення, малозабезпечені верстви населення не мають уваги від влади, робочі місця не створюються. Спочатку треба забезпечити наші населені пункти водою, зробити нормальні дороги, облаштувати відеоспостереження, організувати культурні заходи. Хочеться проводити конкурси, вікторини, відродити самодіяльність. Люди тут так тяжко працюють, вони заслуговують на цей відпочинок. А для підлітків потрібно зробити спортивні майданчики, щоб вони вели здоровий спосіб життя, а маленьким дітям — доступні дитячі садочки».

Крім вивчення проблем, треба ще знати, як їх усунути. Анатолій Євгенович каже, що для того, щоб вирішити місцеві проблеми потрібна підтримка, і така підтримка у нього є:

«Сьогодні є багато інвесторів, які бажають розмістити свої підприємства. Якщо люди оберуть достойного голову ОТГ, за ним прийдуть інвестори, тоді будуть робочі місця, комунальні підприємства будуть працювати. Думка людей буде прийнята до уваги, і всі рішення прийматимуться після громадського обговорення. Я хочу створити вуличні комітети, щоб їх представники брали участь в засіданнях сесій, надавали пропозиції. В кожному населеному пункті громади раз на півріччя депутати та голови ОТГ звітуватимуть, що зроблено, куди були витрачені гроші, які напрямки будуть відпрацьовані, які програми працюють в сільських радах. В Оліївській ОТГ є над чим працювати, і для цього потрібна гарна команда та голова громади, який буде жити проблемами ОТГ та вирішувати їх».

Жителька с. Кам’янка Неоніла Пономарьова розповідає, що знає Анатолія Кальчука, як порядну і хазяйновиту людину, він завжди готовий допомогти і дати хорошу пораду: 

«Знайома з Анатолієм Євгеновичем більше 25 років. Колись прийшла в цю місцевість працювати завідувачкою магазину, а він в той час працював дільничним. З його приходом в село зменшилась злочинність і правопорушень стало меньше. Він зарекомендував себе як чесна, порядна, вихована, коректна людина. Я не один раз зверталася за порадою, він людина, яка завжди простягне руку допомоги в будь-який час. Я б хотіла, щоб Анатолій Євгенович був головою громади, бо до влади повинні приходити люди порядні, чесні та достойні, з хазяйською жилкою, людина, яка не засмоктана цим брудом». 

Генерал-полковник та Герой України Віталій Мартинюк вважає, що в Оліївській ОТГ на посаді голови повинна бути порядна і справедлива людина, ці риси він бачить в Анатолія Євгеновича 

«Я знаю його багато років як земляка, він дуже порядна людина. Я хотів би його бачити в об’єднаній територіальній громаді, бо це людина чесна, справедлива, добросовісна, він відповідає за кожне своє слово. Нам потрібна людина, яка живе тут, серед людей».

Житель с. Вільськ пенсіонер Вартанг Ашотович Іванян запевняє, що з поміж інших кандидатів найбільше йому імпонує Анатолій Кальчук, який зарекомендував себе, як відповідальна людина, яка зробить багато хороших справ для розвитку Оліївської ОТГ :

«Кандидатів багато, але мені найбільше подобається Анатолій Євгенович. Він пропрацював в органах, відповідальна людина, слова на вітер не кидає, і суворий, а саме така людина потрібна при владі. Я думаю, що він багато хороших справ зробить для людей. Голова ОТГ повинен знати закони, бути пунктуальним, ближче до простих людей. Село вимирає, йому потрібний розвиток, люди повиїжджали, немає нормальних умов для життя, а ще треба зробити дорогу, бо ламаються машини».

Священнослужитель с. Новопіль Ігор Цибик вірить, що Анатолій Кальчук здатний навести лад в місцевих селах. Аби реалізувати його ідеї, отець також висуватиме себе в депутати, адже вірить, що лише гарна команда здатна на зміни:

«Я буду голосувати за Анатолія Кальчука. Він господарник, фаховий спеціаліст, людина з багаторічним досвідом керівництва, небагатослівний, а ще віруючий. Проживши 20 років в цьому селі, бачив дуже багато людей, і розумію, що йому я б хотів дати шанс. Люди зараз розчарованні, їх треба об’єднати, а не свою волю казати. Звичайно потрібно дороги зробити, провести воду, відновити клуб для молоді, ритуальні послуги. В селах живе багато пенсіонерів та незабезпечених верств населення, які потребують допомоги. Треба, щоб створювали робочі місця для молоді, щоб вони не тікали з села. Для того, щоб підтримати кандидата на голову Оліївської ОТГ, я також висуваю свою кандидатуру в депутати, щоб реалізувати програму Анатолія Кальчука, адже йому треба однодумці та команда, щоб реалізувати його ідеї».

Будьте першим, хто прокоментував "«Відродити села та створити робочі місця»: Анатолій Кальчук готовий очолити Оліївську ОТГ, щоб змінити життя односельців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*