Відсьогодні в Україні заборонений продаж звичайних та електронних сигарет з ароматизаторами

Відсьогодні, 11 липня, на полицях українських магазинів більше не буде ароматизованих цигарок, тютюну для самокруток, електронних сигарет та рідини до них.

Відповідний закон, що заборонив продаж вказаної продукції на території України, був прийнятий ще рік тому. Однак до сьогодні ще була дозволена реалізація вироблених та імпортованих попередньо зазначених виробів.

Окрім того, за інформацією Центру громадянського представництва «Життя», тепер всі упаковки тютюнових виробів для куріння мають бути з оновленими медичними попередженнями: на 65% площі найбільшої сторони пачки має бути розміщено зображення хвороб, спричинених курінням, і текст, який застерігає про шкоду та наслідки куріння. Водночас для людей, які прагнуть позбутися залежності, на пачці віднині спеціально розміщуватимуть QR-код — посилання на безоплатний сервіс Центру громадського здоров’я щодо надання допомоги з відмови від вживання тютюну «Я кидаю курити!».

Будьте першим, хто прокоментував "Відсьогодні в Україні заборонений продаж звичайних та електронних сигарет з ароматизаторами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*