Відтепер можна замінити «пакунок малюка» грошовою компенсацією через єМалятко

У єМалятко з’явилася нова послуга — оформлення грошової компенсації за «пакунок малюка». Компенсацію можуть оформити  лише батьки, які не отримали «пакунок малюка» у пологовому будинку або управлінні соцзахисту населення за місцем проживання.

Для цього необхідно особисто одному із батьків заповнити заявку онлайн за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko. А також відкрити спеціальний рахунок «Пакунок малюка» у будь-якому відділенні ПриватБанку. Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок.

У разі подання заяви у грудні 2021 року, розмір компенсації складає 6 300 грн.

Отримані кошти можна використати придбання дитячих товарів, як офлайн, так і в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики.

Загалом, додаток єМалятко — це 10 послуг за однією заявою, потрібних для немовляти. Користування ним позбавляє необхідності відвідування 11 установ, заповнення 37 документів, витрати 30 годин на ці відвідини та оформлення. За майже два роки існування сервісу єМалятко вже понад 222 тисячі українців подали заявки. 89% батьків реєструють народження дитини саме через єМалятко.

Саме оформлення свідоцтва про народження, яке доставить кур’єр за зручною адресою, є головним та обов’язковою послугою даного додатку. Окрім того, можна отримати ідентифікаційний код для дитини, задекларувати місце її проживання, виплату допомоги при народженні тощо. А відтепер ще й замінити «пакунок малюка» на ті речі, які потрібні конкретній дитині.

Нагадаємо, що житомирським матусям повернули «Пакунок малюка».

Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер можна замінити «пакунок малюка» грошовою компенсацією через єМалятко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*