Відтепер у Житомирі власники будинків дерева у дворах будуть зрізати та кронувати самостійно

Відтепер у Житомирі власники будинків дерева у дворах будуть зрізати та кронувати самостійно
Professional chainsaw is on walnut tree. Gasoline saw on the felled tree

Відтепер пошкоджені та засохлі дерева на прибудинкових територіях власники будинків зрізатимуть самостійно. Це стосуватиметься також і кронування дерев. Відповідне положення днями затвердив виконком.

Таким чином віднині ОСББ самостійно шукатимуть підрядника, який зрізатиме дерева, та контролюватимуть цей процес.

«Дане положення поширюється на об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, управителів багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, які здійснюють управління спільним майном багатоквартирних будинків в межах Житомирської міської територіальної громади. Положення почне діяти одразу після оприлюднення управлінням на сайті Житомирської міської ради оголошення про прийом заяв від одержувачів»,

– повідомив начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Андрій Гуменюк.

При цьому аби отримати кошти на проведення вищезазначених робіт ОСББ потрібно буде подати заяву до управління житлового господарства.

Наразі граничну вартість таких послуг ще не затвердили. Їїпланують визначити на основі наказу №275 Мінекономіки, методом порівняння ринкових цін та ринкових консультацій.

Нагадаємо також, що завтра на Житомирщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер у Житомирі власники будинків дерева у дворах будуть зрізати та кронувати самостійно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*