Відтепер українці матимуть змогу відслідковувати рух електричок за допомоги онлайн-сервісу

b934fc87139bd540c20d9107c0578697ecc47aca 587x437 - Відтепер українці матимуть змогу відслідковувати рух електричок за допомоги онлайн-сервісу

Інформацію про нові можливості українців оприлюднив Фарід Сафаров, який займає посаду керівника Директорату цифрової інфраструктури та транспорті у Міністерстві інфраструктури України.

За словами посадовця, завдяки новим онлайн послугам буде можливість надавати дані по залізничному сполученню, адже приміські електрички абсолютно ненормовані – а це допоможе громадянам не очікувати транспорт так довго.

Також Сафаров відзначив, що відповідні дані будуть збиратися не тільки по містах, а й по регіональним маршрутам автобусів, аби українці мали можливість відстежувати динаміку їх руху.

Є об’єктивна перепона – фінансова. Тому що ми маємо забезпечити обладнанням всі ці транспортні засоби для того, щоб моніторити”, – повідомив посадовець.

Нагадаємо, що з наступного року зростання пенсій в Україні уповільниться.


Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер українці матимуть змогу відслідковувати рух електричок за допомоги онлайн-сервісу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*