Відзавтра окупанти планують провести фейкові референдуми про приєднання до росії захоплених українських територій | Times ZT

Відзавтра окупанти планують провести фейкові референдуми про приєднання до росії захоплених українських територій

Сьогодні окупанти заявили, що визначилися з датами проведення псевдореферендумів про приєднання до росії на захоплених територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. “Вступати” вирішили всі разом з 23 по 27 вересня.

Спочатку дати проведення “референдумів” підтвердили лідери терористичних угрупувань ЛНР та ДНР. Згодом про “голосування” на окупованій Херсонщині заговорив гауляйтер Володимир Сальдо. А вже під вечір проведення псевдореферендуму на захопленій частині Запоріжжя підтвердив і гауляйтер Євген Балицький. При цьому терористи зауважили, що провести “референдум” у самому Запоріжжі поки не можуть нібито через “небезпеку”. Про проведення ж голосування на Харківщині окупанти чомусь промовчали.

У відповідь в Міноборони України нагадали окупантам, що історія з псевдореферендумами не нова і чим вона закінчиться вже достеменно відомо.

Рашисти-реконструктори на окупованих територіях не втомлюються повторювати нацистський референдум про аншлюс Австрії. Вони очікують на результати 1938 року. Натомість вони отримають результат Гітлера 1945 року”,

– заявили у Міністерстві оборони України.

При цьому фахівці Інституту вивчення війни пояснили, що це бажання самопроголошених республік “ДНР” та “ЛНР” терміново провести “референдуми” про приєднання до росії ніщо інше як прояв паніки прокремлівських режимів на тлі контрнаступу ЗСУ.

Водночас на самій росії заява про псевдореферендуми призвела до значного обвалу акцій основних російських компанії на Московській біржі.

Нагадаємо, що перед початком війни путін визнав суверенітет терористичних угруповань ЛНР та ДНР.

Будьте першим, хто прокоментував "Відзавтра окупанти планують провести фейкові референдуми про приєднання до росії захоплених українських територій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*