Вірменський художник презентував виставку «Ключі від міста», присвячену Житомиру (ФОТО)

Сьогодні, 11 листопада, в Домі української культури відбулося відкриття виставки авторських робіт Артура Хачатряна «Ключі від міста». Твори художника присвячені Житомиру.

Артур Хачатрян — вірменський художник, який переїхав з АР Крим в місто Житомир. Тут він з 2016 року веде активну мистецьку діяльність, громадську і благодійну роботу.

Свої роботи Артур присвячує житомирянам, а кошти, отримані від продажу картин, віддає на благодійність:

«Ключі від міста» — не просто моя чергова виставка, це відкриття Житомира. Я намагався відкрити красу міста і передати мій світогляд за допомогою моїх картин жителям міста. Роботи пишу з натури і ділюсь моєю творчістю з глядачами, це допомагає мені надихатися і ще більше творити. 

В моїх роботах я зобразив підвісний міст, Свято-Михайлівський кафедральний собор, Замкову Гору, «Гайки», гідропарк, Дениші. Малював те, що мені подобалося. Я люблю Житомир таким, який він є, а тому улюбленої картини немає, кожна картина особлива і асоціюється з якимось моментом, мелодією. Всі мої виставки акцентуються на благодійність, допомагаю дітям«. 

За дорученням голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми митцю Артуру Хачатаряну вручили відзнаку «Честь і слава Житомирщини», натомість Артур навзаєм подарував власну картину «Молитва Господня».


Будьте першим, хто прокоментував "Вірменський художник презентував виставку «Ключі від міста», присвячену Житомиру (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*