Вірус психозу: «Житомиргаз» погрожує відключити газ через борг 109 грн. (ДОКУМЕНТ)

У цьому документі все чудове: форма, і зміст, і підпис. «За Вами станом на 06.04.2020 р. перед АТ «Житомиргаз» обліковується заборгованість за розподіл (доставку) природного газу в сумі 109,46 грн. Згідно з підпунктом 1 пункту 1 глави 7 Розділу VI Кодексу газорозподільних систем… АТ «Житомиргаз» в установленому законом порядку має право припинити/обмежити розподіл природного газу на об’єкт споживача у випадку наявності заборгованості за розподіл (доставку) природного газу з ГРМ…»

Далі ще краще. «Відповідно до «Кодексу Газорозподільних систем» Вам необхідно самостійно припинити споживання природного газу за рахунок перекриття запірного пристрою перед газовим приладом та допустити представника АТ «Житомиргаз» за пред’явленням службового посвідчення на об’єкт для пломбування запірних пристроїв…»    

Можна було б ще додати: «Ви також мусите спокутувати провину, щоденно читаючи з Кодексу Газорозподільних Систем – молитви, звернені до Верховного Газгольдера!»

Якщо без іронії, то причини крайньої нервовості Л. Усика персонально та АТ «Житомиргаз» в цілому – зрозуміти можна. Зупинка економіки на тривалий час через карантин неминуче потягне за собою масове безробіття. Яке, у свою чергу, спричинить кризу неплатежів. Криза неплатежів у перспективі може викликати тотальний крах комунальної сфери. Банкрутами в такому разі стануть ЖТТУ, «Житомирводоканал», «Житомиробленерго», «Житомиргаз» та ін. Це означає, що у квартири та будинки житомирян перестануть подавати воду, газ та електрику. Транспорт зупиниться. Весела перспектива?..

Саме тому «Житомиргаз», образно кажучи, «дме на холодне». І присилає городянам грізні листи навіть через борг у 109 грн. Городяни можуть скільки завгодно жартувати та іронізувати з цього приводу. Але борги за «комуналку» накопичувати не треба. Інакше – див. попередній абзац.

Комунальна сфера це як кров міського організму. Порушиться кровообіг – місто впаде в кому. І чим далі триватиме кома, тим важче буде з неї вийти.        

Тарас СТРІЛЬЧИК

1 коментар до "Вірус психозу: «Житомиргаз» погрожує відключити газ через борг 109 грн. (ДОКУМЕНТ)"

  1. А борг через використання коефіцієнту!? Впертим дурням облагазів на всіх начхати!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*