Військові журналісти, фахівці IT, розвідники та штурмовики: житомирські абітурієнти можуть вступити на безкоштовне навчання

Вибір майбутньої професії – питання не просте та важливе. В умовах воєнного стану неабиякої популярності набули саме військові професії та спеціальності. Серед них: перекладачі, військові журналісти, психологи, а також фахівці IT, інженери, звязківці, розвідники, десантно-штурмові та сухопутні війська. Перелік спеціальностей значно більший, тож кожен абітурієнт може самостійно ознайомитися з актуальними професіями та напрямками навчання. 

За словами начальника сектору комплектування Житомирського обласного ТЦК та СП Олексія Бєланова, перевага вступу саме на військові спеціальності полягає в безоплатному навчанні, перспективах, поглибленому вивченні англійської мови та можливості навчатися за кордоном:

«Зараз діти виходять з канікул і протягом найближчих трьох місяців – це січень, лютий та березень, буде проведена приписка юнаків, яким цього року виповнюється 17 років, до призовних дільниць. За цей період вони будуть проходити медкомісії в ТЦК і готуватися до вступу у вищий військовий навчальний заклад. Переваги – безкоштовне навчання, безкоштовне сучасне медичне забезпечення, стабільне грошове забезпечення у вигляді стипендій, яка протягом останніх двох років збільшилася. Також студенти крім навчання на території України будуть проходити навчання на території інших держав. Крім цього, забезпечення триразовим харчуванням, одягом, взуттям. Ті, хто вступатиме цього року, будуть поглиблено вивчати англійську».

Вибрати військову спеціальність можуть як чоловіки, так і жінки. При чому, для жінок доступні всі спеціальності. Начальник сектору комплектування наголосив, що зараз упереджень щодо жінок у війську – значно менше, тому спробувати себе можуть усі бажаючі.

На Житомирщині також зросла кількість тих, хто обирає саме військові спеціальності.

«У Житомирській області 254 особи вступило до вищих навчальних закладів. Це за останні 10 років найвищий показник. Раніше у нас було до 200 людей», – додав Олексій Бєланов.

Для вступу до вищого військового навчального закладу абітурієнту необхідно звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання. Там фахівці допоможуть із оформленням документів і проконсультують щодо вибору навчального закладу.

Нагадаємо, зміни в мобілізації стосуватимуться чоловіків за кордоном – нардеп.

Будьте першим, хто прокоментував "Військові журналісти, фахівці IT, розвідники та штурмовики: житомирські абітурієнти можуть вступити на безкоштовне навчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*