HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Військовий радник губернатора Житомирської ОДА склав свої повноваження

Screenshot 1 5 777x437 - Військовий радник губернатора Житомирської ОДА склав свої повноваження

Житомирянин Сергій Артьомов, який до вчора був радником голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, на своїй сторінці у Facebook опублікував заяву, про складання повноважень військового радника. 

«Я, як офіцер ВДВ, не бачу себе у Вас в радниках. Я не знаю, коли Ви попрощаєтесь із чужою для Вас Житомирською областю. Але прийшов час мені, як ветерану АТО, попрощатися із Вами. Я не хочу бути і не буду радником людини, яка обіцяє і не дотримується обіцянок, не тримає слова і плете інтриги, який не поважає людей, які пролили кров», — сказав військовий офіцер Артьомов у своєму відеозверненні в соцмережах та сердито кинув посвідчення на стіл. 

118996982 635178067394069 5647230564489974907 n - Військовий радник губернатора Житомирської ОДА склав свої повноваження

 

Сергій Артьомов нарікав на тому, що голова ОДА не співпрацює з військовими Житомирщини й не прагне вирішити питання землі для учасників АТО, проте має «своїх» людей в Геокадастрі.

«Що ви зробили за рік?… Крім відмазок, ми Вашої роботи не побачили. Нас потрібно слухати іноді. Ми більше знаємо, що у нас на Житомирщині відбувається. За весь час ми мали дві зустрічі. Після питань по землі ми взагалі перестали спілкуватися. Тільки в ультимативній формі, коли Ви кричали, стукали ногами «я сказав — так буде», — додав Артьомов.

Зі словами «Досить…» та «Маю честь» (ред. ЧЕСТЬ ИМЕЮ!) радник відмовився від своїх повноважень.


Будьте першим, хто прокоментував "Військовий радник губернатора Житомирської ОДА склав свої повноваження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*