Влада Житомира підписала меморандум про співпрацю з ФК «Полісся»

Сьогодні, 20 листопада, міський голова Сергій Сухомлин і генеральний директор ФК «Полісся» Володимир Загурський підписали меморандум про співпрацю.

За словами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, даний меморандум допоможе покращити розвиток футболу в Житомирі: 

«Мета співпраці – розвиток футболу в Житомирській міській територіальній громаді, а також об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, бізнесу, навчальних закладів, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, громадських організацій для подальшого розвитку футболу, у тому числі професійного футбольного клубу “Полісся”, який представляє Житомир у чемпіонатах України. Мова про всі види футболу: дитячий, юнацький, жіночий, футзал, професійний футбол тощо».

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що завдяки ФК «Полісся» футбол став неабияким популярним серед дітей: 

«Для нас, як для міста, тут є лише плюси. Зараз ФК “Полісся” в Прем’єр-Лізі переграє “Динамо”, показує приклад дітям, і на сьогодні вже близько 2000 дітей займається футболом у Житомирі, і я думаю, що ця цифра буде тільки зростати». 

Нагадаємо, Житомирі встановлять намет фан-зони ФК «Полісся».

Будьте першим, хто прокоментував "Влада Житомира підписала меморандум про співпрацю з ФК «Полісся»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*