Влада Житомира та області про новий навчальний рік (ФОТО-ВІДЕО)

За дорученням Президента України Володимира Зеленського, Уряд працює над відновленням якомога більшої кількості шкіл до 1 вересня. З цієї нагоди було організовано нараду з керівництвом МВС України, міста та області, ГУНП та ДСНС та освітянами, щоб обговорити новий навчальний рік.

В області функціонує 1322 навчальних заклади, 692 з яких – мають укриття. З 36 шкіл у Житомирі 22 мають укриття. Для ремонту більшості з них потрібні чималі кошти.

«Буде з 1 вересня очне навчання чи дистанційне – ми готуємо 22 школи та 44 садочки в Житомирі до навчально-виховного процесу. Це заклади, де є укриття. Також створена комісія з надзвичайників, поліцейських, профільних управлінь та департаментів міськради, яка відстежує робити та перевіряє стан укриттів», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Втім, початок нового навчального року в області буде залежати від ситуації в країні.  

«Остаточне рішення про можливість очного навчання в тому чи іншому закладі буде прийматися, виходячи,насамперед, з безпекової ситуації в кожній із громад, а також стану готовності освітнього закладу та наявності у ньому укриття», – додав голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Під час зустрічі також наголосили, що Житомирський Державний Університет імені Івана Франка, надасть приміщення 25 ліцею, який в березні було зруйновано рашистами. 

Нагадаємо, освіта і війна: як зараховуватимуть першокласників у житомирські школи.

Будьте першим, хто прокоментував "Влада Житомира та області про новий навчальний рік (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*