Власники "євроблях" зібралися на акцію протесту під стінами ВР (ВІДЕО) | Times ZT

Власники “євроблях” зібралися на акцію протесту під стінами ВР (ВІДЕО)

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією зібралися сьогодні, 2 жовтня, під стінами Верховної Ради аби примусити владу створити і прийняти закон “про доступне розмитнення”.

 Інформація про початок акції була оприлюднена на сторінці пабліку “Авто Євро Сила” у соціальній мережі Facebook.

“7:30. Автомобілісти почали збиратися на акцію “За доступне розмитнення”, очікуємо й на Вас біля стін Верховної Ради”, – йдеться в тексті допису.

За словами організаторів відомо, що головна вимога протестувальників – це ініціювання розробки законопроекту про доступне розмитнення та підтримання його парламентом протягом поточного місяця.

“…щоб остаточно вирішити питання з єврономерами і в цілому питання доступного розмитнення для кожного українця”, – наголосили ініціатори акції.

07:30 люди активно збираються на акцію «За Доступне Розмитнення», чекаємо Вас біля ВРПрохання до кожно знайти можливість прямо чи опосередковано зв’язатися з Народними Депутатами, офісом Президента і спільно донести просту вимогу: Ми просимо ініціювати, як один з термінових законопроєкт про доступне розмитнення та проголосувати його протягом жовтня, щоб остаточно вирішити питання з євро номерами та в цілому питання доступного розмитнення для кожного українця. Разом Сила!

Posted by Авто Евро Сила on Tuesday, 1 October 2019

 Як відомо, 22 серпня набуло чинності рішення про штрафи за нерозмитнені “євробляхи”. Нагадаємо, закони про розмитнення авто на іноземних номерах №8487 і №8488 набули чинності 25 листопада 2018 року. Перший пільговий період діяв до 23 лютого

Нагадаємо, протягом 2019 року в Житомирській області зареєстрували 15 тисяч “євроблях”.

Будьте першим, хто прокоментував "Власники “євроблях” зібралися на акцію протесту під стінами ВР (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*