Внаслідок нещодавнього буревію в Житомирі впало майже 90 дерев

У минулі вихідні, 28-29 жовтня, в Житомирі була негода: буревій і дощ. Це спричинило не лише знесення покриттів будинків, різних рекламних конструкцій і обриви дротів електропередач, а і падіння дерев. Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 1 листопада, розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

«Тільки за суботу і неділю, коли в Житомирі був буревій, впало 87 дерев. Попри те, що ми обстежуємо і проводимо комісії, за кошти міської ради видаляємо ці дерева, все одно є такі випадки, як коли 87 дерев впали саме в Житомирі. І я вважаю, що, можливо, ми не всі ділянки ще обстежили», – зазначив він.

Начальниця відділу екології та природних ресурсів Поліна Червінська наголосила, що внаслідок негоди впали не лише аварійні дерева, а і здорові:

«Ще таке уточнення, що падають не лише аварійні сухостійні дерева, а і здорові. Наприклад, ялина впала на Театральній, вона була гарна, але парусність велика, негода. Тому треба розуміти, що падають не тільки аварійні сухостійні дерева».

Нагадаємо, автотроща на звягельській об’їзній: від удару легковик перевернувся та загорівся.

Будьте першим, хто прокоментував "Внаслідок нещодавнього буревію в Житомирі впало майже 90 дерев"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*