Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним | Times ZT

Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним

Через тривалу відсутність опадів та критичне висихання річок та водосховищ житомиряни можуть залишитися без постійної подачі водопостачання.

Таку інформацію оприлюднив Сергій Єрьомін, який займає посаду головного інженера КП “Житомирводоканалу”, – передає Суспільний.

За словами фахівця відомо, що подібна ситуація в області склалася через те, що місцеве водосховище “Відсічне” перебуває у критичній ситуації, адже рівень води впав до мінімуму.

Наразі через тривалу відсутність дощів рівень води у водосховищах, які призначені для потреб житомирян, досяг вже критично низької позначки.

До прикладу, найбільше водосховище, яке знаходиться в Денишах, подає воду до “Відсічного”. Там вона проходить очистку та дезинфікується, опісля обробляється спеціальними реагентами та потрапляє в крани містян.

У водосховищах Дениші та Відсічне великі проблеми. Під час чергової зустрічі з ДСНС, ми обговорили загрозу у перебоях подачі водопостачання містянам. Водосховища зараз на мінімуму, якщо порівнювати із аналогічним періодом попередніх років. Сподіваємося, що будуть дощі, але прогнози поки що не втішні – опадів не передбачається. Упродовж доби ми подаємо близько 60 тисяч кубів води і того рівня, що знаходиться у “Відсічному”, нам вистачить максимум на два місяці, а далі все…”, – розповів Єрьомін.

Тож якщо в найближчий час область не “накриють” опади, водоканал вимушений буде перевсти житомирян на погодинну подачу водопостачання. Іншого виходу у підприємства, на жаль, немає…

Нагадаємо, що “Житомирводоканал” терміново потребував рекламних послуг.

Будьте першим, хто прокоментував "Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*