Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним

1299509 u zhitomiri mozhut zaprovaditi pogodinnu podachu vodi 777x437 - Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним

Через тривалу відсутність опадів та критичне висихання річок та водосховищ житомиряни можуть залишитися без постійної подачі водопостачання.

91130971 1365746103620141 5869155904716275712 o - Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним

Таку інформацію оприлюднив Сергій Єрьомін, який займає посаду головного інженера КП “Житомирводоканалу”, – передає Суспільний.

За словами фахівця відомо, що подібна ситуація в області склалася через те, що місцеве водосховище “Відсічне” перебуває у критичній ситуації, адже рівень води впав до мінімуму.

Наразі через тривалу відсутність дощів рівень води у водосховищах, які призначені для потреб житомирян, досяг вже критично низької позначки.

До прикладу, найбільше водосховище, яке знаходиться в Денишах, подає воду до “Відсічного”. Там вона проходить очистку та дезинфікується, опісля обробляється спеціальними реагентами та потрапляє в крани містян.

У водосховищах Дениші та Відсічне великі проблеми. Під час чергової зустрічі з ДСНС, ми обговорили загрозу у перебоях подачі водопостачання містянам. Водосховища зараз на мінімуму, якщо порівнювати із аналогічним періодом попередніх років. Сподіваємося, що будуть дощі, але прогнози поки що не втішні – опадів не передбачається. Упродовж доби ми подаємо близько 60 тисяч кубів води і того рівня, що знаходиться у “Відсічному”, нам вистачить максимум на два місяці, а далі все…”, – розповів Єрьомін.

Тож якщо в найближчий час область не “накриють” опади, водоканал вимушений буде перевсти житомирян на погодинну подачу водопостачання. Іншого виходу у підприємства, на жаль, немає…

Нагадаємо, що “Житомирводоканал” терміново потребував рекламних послуг.


Будьте першим, хто прокоментував "Води вистачить лише на два місяці: у Житомирі водопостачання може стати погодинним"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*