Волонтери БФ «Help For Ukraine» привітали дітей Вишевицької спецшколи подарунками до новорічних свят

Волонтери БФ «Help For Ukraine» привітали дітей Вишевицької спецшколи подарунками до новорічних свят

У передноворічний період всі ми хочемо свята та дива, проте є ті, хто потребує цього найбільше. Вишевицька спеціальна школа Житомирської облради отримала подарунки від волонтерів БФ «Help For Ukraine». Дітям передали ліжка, матраци, теплі ковдри, одяг і взуття. Крім цього, малечу чекала особлива розважальна програма – «Хімічне шоу» та святкові бургери від віце-президента Асоціації шеф-кухарів України Олексія Повторейка.

Діти захоплено стежили за дивним світом відкриттів і шиплячих експериментів: смакували рідким азотом зі смаком апельсину та перевіряли власну супер-силу, влаштовували крейзі-вибух туману з подальшим міні-диско-паті. А ще – «підпалювали» руку, приймали чарівний душ, готували чародійні суміші, з яких народжувалися казкові дива. 

За словами президента Благодійного Фонду Степан Асланяна, дитяча радість неабияк підтримує та заряджає енергією на подальші добрі справи:

«Заради того, аби ми мали сили та ресурс і далі працювати на перемогу, піклуватися про рідних і підтримувати наших захисників, життя діток, особливо у таких закладах, на зимові свята можна і потрібно робити добрі справи. Щирі у своїх емоціях, діти прагнуть контакту, весело всьому дивуючись, випромінюючи позитив і радість. І оплесків, щирих емоцій було ціле море, навіть, коли шоу скінчилося. Це заряджає на подальші добрі справи».

Вихованці Вишевицької спеціальної школи – особливі, і не тільки тому, що мають різні порушення розвитку. Як розповідає директорка школи Тетяна Єсипенко, вони потребували підвищеної уваги і до війни, а нині – тим більше. І не лише матеріальної, а й моральної, адже для них зараз атмосфера свята – надважлива:

«Наші дітки потребують уваги та підтримки дорослих, як жодні інші. Ми щиро вдячні людям із великим добрим серцем, які не забувають про них і займаються доброчинністю, допомагають тим, хто справді цього потребує».

Довідка: Гуманітарна допомога благодійному фонду була реалізована завдяки партнерам – німецьким фондам Medical та Ukraine never alone, а також Міжнародному фонду Nova Ukraine за сприяння амбасадору фонду Євгенія Кошового. 

БФ «Help for Ukraine» – благодійна організація, заснована в перші дні повномасштабного вторгнення. Надає допомогу постраждалим від війни українцям, медзакладам і ЗСУ. Під його постійною опікою знаходиться понад 100 військових частин, лікарень і шпиталів. Адресну допомогу за час існування фонду вже отримало понад 80 000 переміщених осіб із зони бойових дій, близько 50-ти дитбудинків, інтернатів, садочків і шкіл. 

Нагадаємо, «Різдвяні дзвони перемоги»: святкові заходи для дітлахів в Житомирі тривають (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Волонтери БФ «Help For Ukraine» привітали дітей Вишевицької спецшколи подарунками до новорічних свят"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*