У Житомирі, сьогодні, 23 травня, волонтери Гуманітарного Хабу «Житомир», спільно з міською та обласною владою передали 2 військові вантажівки батальйонам ТрО.
За словами начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, ці автівки допоможуть посилити оборону на кордоні з білоруссю:
«Сьогодні День Героїв, і дійсно, нові часи, нові герої. Хлопці і дівчата, які з самого початку повномасштабної війни самі пішли захищати нашу країну, і ми зараз отак в центрі Житомира можемо віддячити такою допомогою. Для того, щоб наш кордон з білоруссю був ще більш надійно захищеним».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-23-12.13.45-1024x576.jpeg)
Також міський голова Сергій Сухомлин додав, що раніше вже передавали вантажівки, проте, військовим частинам:
«Минулого тижня ми також передавали військовим частинам 2 вантажівки. В першу чергу ми передаємо в ті бригади та підрозділи, які вже в зоні виконання бойових завдань. Сьогодні ми передаємо авто для територіальної оборони на кордоні з білоруссю».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-23-12.13.47-1024x575.jpeg)
Нагадаємо, про хрущиків-винахідників та пригоди кролика Квікега: 15-річний Олександр Євченко з Житомира пише дитячі казки.
Будьте першим, хто прокоментував "Волонтери Гуманітарного Хабу «Житомир» передали ТрО військові вантажівки (ФОТО)"