HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

ВООЗ прогнозує суттєве зростання цін та дефіцит продуктів

654645645643 777x437 - ВООЗ прогнозує суттєве зростання цін та дефіцит продуктів

У результаті поширення пандемії та жорстких карантинних обмежень, які були введенні по всьому світу, ВООЗ та СОТ попереджають про можливі проблеми із поставками продуктів.

Через поширення коронавірусної інфекції, світова торгівля може опинитися в скрутному становищі. Про це повідомили у трьох світових організаціях – ФАО, СОТ та ВООЗ.

Згідно наданої інформації, першочергово боротьба з пандемією може призвести до зменшення поставок харчових продуктів, що в подальшому призведе до суттєвого зростання цін.

Також відзначається, що обмеження торгівлі продовольчими товарами можуть бути пов’язані з побоюваннями щодо безпечності цих продуктів, але наразі такі страхи є вкрай необґрунтованими.

При умові, що ці прогнози стануть реальністю, особливо постраждають найбільш вразливі версти населення, адже цей процес неодмінно спровокує дефіцит на глобальному ринку, а згодом і здорожчання собівартості продуктів.

 У Продовольчій та сільськогосподарській організації збій у поставках продовольчих товарів через поширення пандемії прогнозують вже на квітень-травень.

Незважаючи на всі складнощі, глобальний ринок продовольства постраждає менше в порівнянні з іншими секторами, більш залежними від порушень у логістиці і зниження попиту.

Нагадаємо, що міський голова Сергій Сухомлин заборонив відкривати продовольчі ринки в Житомирі.Будьте першим, хто прокоментував "ВООЗ прогнозує суттєве зростання цін та дефіцит продуктів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*