Впродовж доби на Житомирщині висадять більше 200 тисяч дерев

17 жовтня, в межах екологічного проекту «Озеленення України» по всій території країни відбуватиметься реалізація Акції «Мільйон дерев за добу». Настільки масштабне висаджування дерев в Україні є частиною глобальної ініціативи в 100 країнах світу.

Як повідомляє Житомирське ОУЛМГ, до всеукраїнської акції приєднаються й державні лісогосподарські підприємства Житомирщини, де за один день планують висадити більше ніж 200 000 дерев. В 30 лісництвах Житомирщини лісівниками були виділені та підготовлені ділянки та садівний матеріал для комфортної реалізації проєкту. На загальній площі близько 40 гектарів активісти та учасники акції будуть висаджувати не лише сосни, дуби, липи, берези, а й навіть плодові дерева.

Організатори поставили за мету висвітлити та привернути увагу людей до екологічної проблеми країни, сформулювати екокультуру населення, шанобливе ставлення українців до природи рідного краю та створити більш похвальний імідж України в світі. Основне завдання, яке стоїть сьогодні перед учасниками – висадити мільйон дерев по всій території України. За масштабами такий проєкт в Україні є першим і найбільшим.

Житомирське ОУЛМГ повідомляє, що приєднатись до реалізації проєкту можуть усі бажаючі, але тільки з неухильним виконанням усіх карантинних вимог.

Автор: АЛІНА ХАРЧЕНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Впродовж доби на Житомирщині висадять більше 200 тисяч дерев"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*