Все більше бердичівлян хворіє на короновірус, навіть військові готують частину для хворих (Відео)

Щодня новини про нові лабораторно підтверджені випадки короновірусу тримають у напрузі значну частину мешканців Житомирщини. 8 квітня у Бердичеві додалось 3 нові випадки. Зокрема це 76-річна жінка , яка у важкому стані в реанімації; другий позитивний ПЛР-тест у тещі померлого бердичівлянина, яка поки лікується вдома; третій позитивний ПЛР-тест у бердичівлянки 1975 року народження, жінку госпіталізовано в інфекційне відділення. Протягом найближчого часу мають бути готові результати ще 4 ПЛР-тестів бердичівлян.

Місцеві ЗМІ пишуть про імовірні причини зараження вірусом. «Жителька 1975 року народження – шляхи зараження поки що невідомі, адже вона не контактувала ні з приїжджими, ні з хворими на коронавірус. Найважчий випадок у 76-річної бердичівлянки, яка зараз знаходиться в реанімаційному відділенні. Тут за попередньою інформацією, пенсіонерку міг заразити онук, який контактував з людьми, які перебували за кордоном», – повідомляє сайт https://www.berdichev.biz.

Аби небезпечний вірус не поширювався містом, у лікарню 8 квітня прибули обласні лікарі-інфекціоністи. За неофіційною інформацією, повідомляють журналісти https://www.rio-berdychiv.info, вчора в лікарні провели масове тестування експрес-тестами хворих на пневмонію та людей, які з ними контактували. «І виявили дуже багато позитивних результатів. Більшість, це ті хворі, які раніше лежали з пневмонією в інфекційному відділенні, і контактували з першим хворим два дні, поки він там знаходився в загальній палаті, користувався загальним туалетом, ходив на рентген і т.д. Потім, коли в нього підтвердили вірус та перевели його в бокс, всіх інших розселили по всім відділенням лікарні з метою вивільнити інфекційне відділення для нових хворих. Але ці, кого розселили і виявились цими новими хворими та передали вірус іншим. Кажуть, що медсестра з очного відділення заразилась не від свого чоловіка, а саме від такого переселеного з інфекційного відділення хворого. Тепер в інфекційному відділенні терміново переобладнують всі палати під знаходження там лише по одній людині, і тих хворих на пневмонію, знову збираються повертати назад», – йдеться у джерелі.

У соціальній мережі Фейсбук люди гостро сприймають неофіційну інформацію, однак не виключають, що доля правди в ній, напевно, є.

Олександр Михайловський: «Наша Бердичівська медицина прославиться на всю країну. Перший же хворий паралізував всю систему. Тепер самі медпрацівники стали найбільшими рознощиками вірусу. Що це? Безпечність? Недбалість? Халатність? Може згодом правоохоронні органи дадуть відповідь на це питання»;

Татьяна Олевинская: «Жесть. Таке зробити. Елементарні правила запобіганню розповсюдження інфекції не дотриманні. От і результат».

Поширення короновірусної інфекції дісталось і до лав ЗСУ. На жаль, одна жінка померла від недуги. Нині відомо про декілька лабораторно підтверджених випадків вірусу у військових в Україні. Тому 26 артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича готується до можливого виявлення захворювання на короновірус та його локалізації. Військові облаштували окреме приміщення під ізолятор, де є спальні місця для хворих; є приміщення для огляду з необхідними медичними засобами. Кажуть, ними на перший час забезпечені в повному обсязі. Харчувати хворих готові у ізоляторі в окремому приміщенні. Медичний персонал проживатиме окремо в інших приміщеннях. У відео артилеристи показали умови, в яких перебуватимуть хворі.

На ранок 8-го квітня з 83-х адмінпротоколів по всій області за порушення дотримання правил карантину у Бердичеві поліція склала їх поки 9.

Будьте першим, хто прокоментував "Все більше бердичівлян хворіє на короновірус, навіть військові готують частину для хворих (Відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*