«Все стабільно»: Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про свої здобутки (ФОТО)

У четвер, 27 травня, під час засідання четвертої сесії Житомирської обласної ради голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко прозвітував про виконану роботу у сфері економічного та соціального розвитку в області за 2020 рік.

Звіт Віталій Бунечка тривав майже 25 хв. Він поділився з присутніми здобутками у сфері економічного розвитку, сільському господарстві, розповів про реалізацію проєктів з ремонту доріг, у сільській медицині, освіті, медицині та багато іншого. 

«У 2020 році соціально-економічні процеси у Житомирській області та в Україні в цілому розвивалися під впливом такого непередбачуваного фактора, як пандемія COVID-19. Паралельно з цим нам довелося зіткнутися з наймасштабнішими за останні роки лісовими пожежами, несприятливими погодними умовами для агропідприємств та іншими викликами. Незважаючи на це, завдяки спільним діям ОДА, депутатського корпусу, місцевих органів влади, бізнесу та громадськості нам вдалося покращити показники соціально-економічного розвитку області», — зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Він також зауважив, що у 2020 році Житомирщина за багатьма економічними показниками знаходиться вище загальнодержавного рівня, забезпечила динамічну розбудову сучасних інфраструктурних проєктів, утримала першість в реалізації реформи децентралізації, очолила рейтинг легкості ведення бізнесу, стала прикладом у процесі деінституалізації, а також трансформації закладів професійно-технічної освіти у сучасні навчально-технічні центри, була визнана найбезпечнішим регіоном держави за показниками роботи Національної поліції.

Крім того, він виділив, що:

  • За останній рік в рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснювалася розбудова шкіл, садочків та стадіонів. Зокрема, минулого року будівельні роботи завершено на 22 об’єктах. 
  • Ще одним із важливих напрямків стала реалізація проєктів регіонального розвитку у сільській медицині. Так, завершено будівництво 13 сучасних сільських амбулаторій й закуплено 123 комплекти телемедичного обладнання. Обсяг фінансування склав майже 107 мільйонів гривень.
  • Також забезпечено реконструкцію 7 приймальних відділень в опорних лікарнях Житомирського госпітального округу. Усього на реконструкцію витрачено майже 50 мільйонів гривень.
  • Ще один напрямок — це підтримка підприємництва. Як підсумок роботи, слід навести результати дослідження «Regional Doing Business — 2020», згідно з яким нашу область визнано найкращим регіоном України для ведення бізнесу.
  •  Житомирщина успішно торгує з партнерами зі 118 країн світу, основними з яких є країни Європейського Союзу — це 63% експорту. Головними партнерами є Німеччина, Польща та Італія.
  • Наша область за підсумками 2020 року є одним з лідерів національної програми деінституалізації. В рамках якої створено 16 дитячих будинків сімейного типу, 18 прийомних та 5 патронатних сімей.
  • Спільними зусиллями держави, обласної влади та завдяки самовідданості наших лісівників та рятувальників нам вдалося приборкати стихію та наслідки «чорного лиха», що охопило ліси Житомирщини у 2020 році, й, що найголовніше, запобігти людським втратам.
  • Обласна влада систематично співпрацює з правоохоронними органами для покращення рівня безпеки та захисту прав і свобод громадян. На Житомирщині ведеться системна боротьба з протидії таким явищам, як нелегальний обіг пального, незаконні вирубка лісів та видобуток бурштину. Як наслідок, нелегальний видобуток бурштину у промислових масштабах — подолано, а Житомирська область визнана Міністерством внутрішніх справ найбезпечнішим з регіонів України. 

Будьте першим, хто прокоментував "«Все стабільно»: Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про свої здобутки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*