«Всі українці – супергерої» Маленька житомирянка створює малюнки на підтримку ЗСУ (ФОТО)

У мирний час вона малювала портрети батьків під час прогулянки містом чи за чашкою кави, а ще «Маленького принца», лисеня і себе поруч з ними, казкових героїв та милих тваринок. Її дитячі роботи яскраві і надихаючі завжди захоплювали користувачів соцмереж.

Нині ж малюнки 8-річної житомирянки Марти Грицанюк прикрашають патріотичні гасла і національна символіка. Дорослі сюжети воєнного часу вона втілює у притаманній стилістиці.

«В чому твоя суперсила?» – запитує дівчинка героїню одного з малюнків. «Я з України! Всі українці – супергерої», – відповідає та. І з цим твердженням важко не погодитися. Щоденно в цьому переконується все більше і більше людей.

Малюнки, створені Мартою на підтримку України, нині можна придбати, а усі виручені від цього кошти підуть на потреби ЗСУ та волонтерського руху. До речі, один із них, за словами мами дівчинки, прикрашає стіни в житомирському укритті, де родина ховалася під час оголошення тривоги в перші дні війни. Зараз Марта перебуває у більш безпечному місці, але продовжує робити свій маленький внесок у спільну перемогу.

Відважна дівчинка з жовто-блакитним волоссям, емблемою прапора на грудях і з парасолькою закриває країну від російських ракет. З мечем та стягом у руках відбиває атаки ворожої техніки і окупантів. У супергеройському плащі й патріотичній масці стоїть на сторожі миру і спокою українських міст і її мешканців. Саме такі сюжети малюнків авторства Марти Грицанюк.

«Наша донька створює емоційні малюнки, деякі з них ми вирішили перетворити на #NFT і тепер кожен може придбати їй цифрову версію і таким чином задонатити на підтримку військових, – пояснює батько житомирянки Ілля Грицанюк, який разом з дружиною Іриною також активно займаються волонтерською діяльністю.

– Вартість кожного малюнка – від 50 доларів, верхньої межі нема. Ми разом з нею обираємо малюнки і вирішуємо для яких цілей. Приміром, незабаром буде ще серія малюнків для знедолених котиків. Тексти англійською пишу я, заливаю пости в інтернет, все налаштовую. Пропоную підписатись на твіттер-акаунт Марти, а також зробити #RT зі зверненням до своїх друзів з країн-союзників України. Крім цього, власне за посиланням можна пожертвувати гроші, що підуть на добрі справи та отримати ось такий пам’ятний малюнок до свого криптогаманця».

Разом з тим, відзначає Ілля, Марта – доросла дитина і розуміє, що відбувається в країні. Інформацію вона дізнається з новин, розмов, запитує батьків і ті пояснюють. Умови, в яких малює – не бомбосховище, але й не в дома за столом у затишку та зручному стільці. Власне, нині такі реалії життя мільйонів маленьких українців.

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "«Всі українці – супергерої» Маленька житомирянка створює малюнки на підтримку ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*