INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Вся країна в “помаранчевій зоні”: уряд заговорив про повний локдаун на новорічні свята

2566594 - Вся країна в "помаранчевій зоні": уряд заговорив про повний локдаун на новорічні свята

Кабінет міністрів розглядає всі сценарії боротьби із пандемією коронавірусу. Зважаючи на те, що зараз вся країна перебуває в помаранчевій зоні, повний локдаун можливий вже на зимові свята. 

Вказану інформацію прем’єр-міністр України Денис Шмигаль оприлюднив у середу, 25 листопада, під час чергового засідання уряду.

Також чиновник зазначив, що остаточне рішення щодо локдауну будуть приймати після аналізу результатів карантину вихідного дня.

“Ми готуємося до всіх можливих сценаріїв, включаючи введення карантину на зимові свята. Зараз вся країна в помаранчевій зоні, діє карантин вихідного дня”, – повідомив міністр. 

Шмигаль також відзначив, що Кабмін не виключає ймовірність погіршення коронавірусної ситуації в країні, тож план на цей випадок також перебуває у розробці. Зокрема, мова йде про введення максимально жорстких обмежень упродовж грудня та січня, адже саме у новорічний період спілкування між людьми стає більш тісним.

Нагадаємо, що незважаючи на поширення пандемії, уряд планує збільшувати зарплати вчителям.Будьте першим, хто прокоментував "Вся країна в “помаранчевій зоні”: уряд заговорив про повний локдаун на новорічні свята"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*