Вся Україна за три дні: Дмитро Комаров готується до рекордного польоту

Телеведучий і екстремал Дмитро Комаров в команді досвідчених пілотів планує триденний політ на невеликому чотиримісному літаку, під час якого збирається відвідати максимальну кількість населених пунктів України. У разі успіху політ буде внесений до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість відвіданих аеродромів за три дні.

Дмитро Комаров вже не перший рік захоплюється авіацією і навіть виконував фігури пілотажу під контролем досвідчених інструкторів. В даному польоті він буде в ролі пілота.

За словами Дмитра, Україна має великий потенціал для розвитку малої авіації: «В експедиціях нам часто доводиться користуватися послугами малої авіації і літати на невеликих чотиримісних літаках. Причому не тільки в самих диких місцях, але і в цивілізованих теж. У багатьох країнах вони виконують роль маршруток. Якщо розвивати малу авіацію, то можна буде дуже швидко переміщатися навіть між невеликими містами, в яких немає аеропортів. Через такі міста і проходить наш маршрут. І звичайно ж, мала авіація – це не тільки особисті польоти, але і медицина, рятувальні операції, моніторинг з метою охорони навколишнього середовища, контроль вирубки лісів, військові цілі, сільське господарств”, – говорить телеведучий Дмитро Комаров.

До складу екіпажу під керівництвом досвідченого українського пілота і військового льотчика Ігоря Табанюка також увійдуть другий пілот Андрій Блінов і оператор проекту “Світ навиворіт” Олександр Дмитрієв.

Екіпаж планує стартувати вранці 5 квітня з аеродрому в м.Коломия Івано-Франківської області і фінішує там же увечері 7 квітня, якщо дозволять погодні умови та всі інші чинники складуться вдало. Маршрут охоплює практично всю Україну, за винятком закритих для польотів регіонів.

На шляху у пілотів Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Кам’янець-Подільський, Житомир, а також Косино, Дрогобич, Скадовськ, Бердичів, Гайсин, Веселе і безліч інших міст.

Команда планує здійснювати від 8 до 12 посадок в день. Всього екіпаж планує відвідати 31 аеродром, а загальний маршрут складе 3000 км.

  • 14
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Вся Україна за три дні: Дмитро Комаров готується до рекордного польоту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*