Вибори Президента на Житомирщині: Чуднів лідирує по активності виборців

Станом на 11:00, в Житомирській області проголосувало майже 20% громадян.

Станом на 12.00 поліцейські зареєстрували 5 повідомлень про можливі порушення. Усі факти нині документуються та перевіряються.  Про це повідомив керівник поліції області В’ячеслав Печененко.

“Усі дільниці Житомирщини сьогодні розпочали свою роботу вчасно і волевиявлення громадян відбувається у спокійному режимі. Загалом же станом на 12 годину поліція зареєструвала 5 повідомлень, пов’язаних з можливим порушенням виборчого законодавства”.  

Спостерігачі ОПОРИ фіксують нестачу скриньок для голосування на виборчих дільницях в округах №62 (Житомир), №63 (Бердичів), №65 (Новоград-Волинський) та №66 (Малин).

Спостерігачі також помітили в окрузі №62, що в дошкільному навчальному закладі №52 в м. Житомирі, поруч з вказівниками, невідомі наклеїли листівки з написом: «Безвіз. ЗЕ! Будьте».

В Чуднові (округ №67) у дільниці №181377 п’яний виборець порвав бюлетень для голосування, поліція затримала хулігана.

Також “Опора” повідомляє про громадян, які викладають бюлетень з заповненим результатом голосування в Інстаграмі.

Вибори на ДВК 181418 (Житомирська обл, с. Ставище)

На ДВК 180905 (с. Ставище Попільнянського району) вибори – це завжди свято! А що за свято без місцевої музики?)) #опора #opora #вибори #вибори19 #elect_ua #Житомир

Posted by ОПОРА Житомир on Saturday, 20 April 2019

Найбільш оригінальнішою ДВК виявилась комісія у с. Ставище Попільнянського району. Там громадян до голосування запрошують російською попсою та шансоном.

Будьте першим, хто прокоментував "Вибори Президента на Житомирщині: Чуднів лідирує по активності виборців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*