INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Трьох бойовикі так званої «ДНР» оголошено у міжнародний розшук

a1d1da5213a0aaa3ac793ad4621a20be943ac2aa - Трьох бойовикі так званої «ДНР» оголошено у міжнародний розшук

Контррозвідкою Служби безпеки України було викрито трьох учасників незаконних збройних формувань так званої «ДНР», які брали активну участь у бойових діях проти підрозділів антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес служба СБУ.

Зокрема, в ході слідства з’ясувалося, що троє фігурантів, один з яких є начальником штабу протитанкового дивізіону так званої Гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга», у 2014-2015 роках приєдналися до лав терористичних угруповань. Працівники СБУ також встановили, що бойовики обстрілювали позиції українських військових підрозділів та правоохоронних органів.

Бойовики постійно перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території, тому слідчі СБУ заочно повідомили їм про підозру у вчинені злочинів за ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Фігурантів оголошено у міжнародний розшук. Зараз суд організовує спеціального досудового розслідування, стосовно підозрюваних.

Слідчо-розшукові дії відбувалися під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.Будьте першим, хто прокоментував "Трьох бойовикі так званої «ДНР» оголошено у міжнародний розшук"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*